şükela:  tümü | bugün
  • 20 yıldır oynayan bir arkadaşım var, ismi lazım değil,bu rıfat eskide spor toto oynardı, 13+1, 14+1, sonra iddaa mbs3, 2, 4, her hafta harika bir kupon kesin gelecek der, bazen kazanır çoğu zaman kaybeder, 45 yaşına geldi daha kafasını sokacak bir evi yok. yazık .

doğru olan önerme.
  • sabırla gerçeğe döndürebilinecek durum.

10.000 tl ile her hafta sonu 4 maça ilk yarı ikinci yarı kombine yapılırsa, 100 kupondan mutlaka bir tanesi gelecektir. tabi bunu yapabilmek için birazda bu işi bilmek ve takip etmek gerekir, 100 hafta ortalama iki yıl yapıyor, iki yolda çok rahat bir ev alınabilir.

ama insanoğlu hırslıdır, o parayı 10 haftadan daha kısa sürede bitirir, kendini bitirir.
  • biff tannen'ı tanımayanların iddiası.
  • iddaa bağımlısı bir dostum vardı. dedim ki şimdiye kadar ne durumdasın kazanıyor musun. dedi ki kafa kafaya gidiyoruz.
  • iddaa’ya bağımlı olan iki tane salak arkadaşım var ikside aç maalesef
  • iş yerinin olduğu binada bir çocukla tanıştım. çocuk dediğim de 27'lerinde var. sohpet muhabbet ilerledi. sigara molalarında iddaa geyiği yapıyoruz. sonra öğrendim ki 70 bi tl bu yolda batırmış. sonra eniştesi bunun bütün borçlarını ödeyip çocuğu temize çıkarmış.

iki üç hafta önce duydum ki 4 bin dolar kaybetmiş. şirket kasasından 4 bin dolar çalmış. bunu harcamış. sonra eniştesi duymasın diye arkadaşından borç almış 4 bin doları kapatmayı hedefliyormuş. muhtemelen onu da batırmıştır.

yani zevkine oynadın ki ben de zevkine oynuyorum ama bundan ciddi para kazanacağını düşünen varsa net gerizekalıdır, net ahmaktır. aylık ya da haftalık 300-500 lira kazanmanın peşine düştün anlarım da 4 bin doları riske atıp ne kadar kazanmayı düşünüyordun?

siz,siz olun oynasanız bile az ve öz oynayın.

edit:imla
  • her zaman kasa kazanır. oranlara bakın anlarsınız. bir de en çok kazananlar diye vitrin oluştururlar sazanlar düşer.
  • (bkz: house always wins)

koskoca kumar camiası senin cebine havadan 1000 lira sokmaz kardeşim anla şunu. iddaa sadece para kaybettirir. kazanıyorum sanırsın, özgüven gelir; hepsini bir anda kaybedersin.

iddaa sadece zevk için oynanır arkadaşlar.
  • valla ben her hafta kazanıyorum. yaptığım kuponları oynamıyorum param cebime kalıyor. daha keşke oynasaydım dediğim olmadı.
2 entry daha