• stuttgart.
  • villareal
    fenerbahçe
    milan
  • m. city üst desen alt, handikap desen sidik zoruyla galibiyet, beraberlik dersen 5-0 yenerdi. çok sık iddaa oynamam ama son 3-4 yıldır kuponuma koymuyorum. fifada da sevmiyorum. zaten ben 99 şl finalinden beri ingiltere’de united’ı desteklerim ki.
  • bunların içinde öyle bir takım vardır ki ne zaman son maça kalsa yatırır ama kuponun son maçı değilse rahat bir şekilde gelir ve o takım

(bkz: espanyol)
  • hamburg
    valencia
    dortmund
    tottenham
    bursaspor
    st.etienne
    fransa 2.lig tümü
  • levante
    zulte waregem
    atletico bilbao
  • iddaada değil de spor totoda kupon yatıran takım olarak iki ne yapacağı belli olmayan takımımızı eklemek istiyorum.

trabzonspor
    antalyaspor
  • 8 maç 1,5 üstü oynadığım maç 1350 tl atıp gemileri yaktıgım bir kuponum vardır 13bin tl kazanacağım.
    maçlar aynı saatte baslar ve ilk yarıdan iki maç gelir 4 mac ta bir gol var iki maçta gol yok ikinci yarılarda da goller gelir gelir gelir ve gol olmayan tek maç o sezon ligin formda ekibi olan southapttrmemyim( adını yazamıyorum ile arsenal allahım maç 0-0 bitti o sezon ligde iki takımın ilk kez 0-0 kaldığı mac oluyor.

maç 90 dakika ve bu amk oyununu gol atmak için oynanan bir oyun ve futbolun en üst seviyesi liginde oynandı nasıl oluyor gol olmuyor saskınım.

bu anasını siktiğimin hayatını zehir etmiştir arsenal siktiğimin takımıdır.

böyle başlıklar açmayın cok sövüyorum sonra eksiliyorsunuz üzülüyorum
  • (bkz: real betis)
    (bkz: fc twente)
  • şu an gayet iyi gidiyolar da man city’de david silva toure yan yana oynarken, 1-0 kazanır desem 7+ bitiyordu, alt veriyorum 6 atıyordu, kg var desem 1-0 yenilirdi. üst desem 0-0... bana iddaa’yı bıraktırdı.
hesabın var mı? giriş yap