şükela:  tümü | bugün
  • kadıköylülerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda yeni projeler üreten kadıköy belediyesi, yine vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik yeni bir projeyi hayata geçiriyor. çeşitli mesleki disiplinleri ile ilgilenen serbest çalışanları, yenilikçi kuruluşları ve çalışmaları ile toplumsal fayda gözeten oluşumları bir araya getiren “idea kadıköy”, yakında kadıköylülerin hizmetine açılıyor. kamuya açık ortak bir çalışma alanı olarak tasarlanan idea kadıköy’de, mekânsal ve fikirsel imkânlar yoluyla birlikte çalışma olanağı sunulacak. etkinlik ve toplantı alanlarının kadıköylülerle buluşması ile katılımcı bir sosyal ağ kurmak da hedefleniyor.

http://www.gazetekadikoy.com.tr/…mekani-h10716.html
  • goruntuleri simdi gordum, mekani inceledim. iyi hos yalniz orayi yikarlar.
  • khalkedon mekanının yeni hali..

üyeliği avantajlıysa levent'te ofiste sürüneceğime buraya giderim vallahi.. hiç olmazsa manzarası var..
  • üsküdar fikir sanat merkezi kapsamında yapılan bir hizmet sandım ama hiç alakası yokmuş.

kadıköy belediyesi
    süper bir hizmet gibi gösterdiği ama madalyonun öbür yüzü şeklindeki hizmeti. üsküdar fikir sanat merkezi nin ne yaptığının iyice incelenip benzer bir hizmetin sunulması çok önemli . üniversite öğrencileri, yeni mezunlar vs. yeni bir hizmet gibi bahsedilince herhalde temsili bir rakamdır dedim ama hiç temsili bir rakam değil. ben o ücreti verdikten sonra benzer hizmeti sunan birçok ofis var. sayın başkanın bahsettiği gibi yeni bulunan bir hizmet değil yani. belli bir ücret doğrultusunda ofis kullanımı mevcut hem de okul kütüphanesi gibi erken gidersen en güzel masayı kaparsın tarzında da değil. belediye vatandaşa bu hizmeti sunup o ücreti almaması lazım.

mekan değişikliği isterseniz alt katında prizleri pek çalışmayan şık ofis masaları ve süper bir manzarası olan bir mekan var ki gidilebilir. internet hızı yavaş, 2gb sınırında imiş.

belediye ayrıcalıklı bir hizmet yaptı dedim toparlandım gittim ama nafile. yolunuz oraya uzak ise kütüphaneye buyrun.
  • boyle bir yer nasil populer degil anlamis degilim icerisi klimali her masada 5 6 priz ucretsiz internet, modada denize sifir ve giris ucretsiz.

milanda yasayan bir insan olarak avrupadaki bir cok kutuphaneden hayliyle fazla kalitede olan bir belediye hizmeti.

gelin yikin burayi ders calisin bol bol. belediyeler daha fazla boyle yerler acsin.
  • gidemesem de bi kadikoylu olarak gorev bilip hemen inceledigim ve begendigim mekan.

henuz yeni acilmis. populer ol-a-mamasi su an icin normal.
  • bugün gazete kadıköy'de okuduğum haber. güzel bir adım. ülke boka sardıkça kadıköy daha da güzelleşiyor. ı love kadıköy.
  • güzel, çok güzel bir çalışma alanı. sakin, dingin ve adalar manzaralı. özellikle güzel havalarda tadını çıkarmak lazım. burada çalışırken sıkılmak neredeyse imkansız.
  • interneti dinazor hızında olup sadece kadikoy.bel.tr ve hurriyet.com.tr gibi (muhtemelen) btk’nin çocuk profile sitelerine girdiğini düşündüğüm ortak calışma alanıdır. girişini de şakın google maps’e güvenip sahilden girmeye çalışmayın, yoksa benim gibi dolanırsınız. girişi cadde seviyesinde arkadan olacak şekilde. manzarasına diyecek lafım yok tabii.
  • manzara katkılı bir tasarım atölyesi kadıköy replikası. yine imtiyazlılara önceliğin verildiği, dostlar alışverişte görsün kibirine soslanmış, beltur ferahlığı vaadeden bir serinlik.

kadıköy belediyesi'nin iyi niyetine inanıyorum, ancak hem kültür merkezlerinin hem de bu türden mekanların idari kadrosunun seçkinci tavrı fazlasıyla bezdirici ve rencide edici. akp'nin mide bulandırıcı yandaşlığından mağdur olmuş vatandaşlardan biri olarak chp'li belediyelerdeki habsburg pandomimine de ayrıca tahammül edemiyorum.

(bkz: kamusal alan/#65698722)