şükela:  tümü | bugün
  • hemoroid sorunuma çare olamamış merdiven altı klinik. lazerle işlem yapacağız deyip 4-5 bin tl paranızı alıyorlar, ortada lazer filan hiçbir şey yok. neşterle kesiyorlar sonra acile taşınıyorsun.

bi araştırdım resmi hiçbir tarafı yok. zaten ne ideaklinik diye bir tabela var, kurum veya şirket var.. nede fatura fiş hiçbir şey vermiyorlar. paranızı nakit almaya çalışıyorlar. amaçları belge veremedikleri için hakkınızı arayamıyorsunuz. allah sizleri bildiği gibi yapsın.
  • ben tedavisi için gittim, ben hariç her yerimi aldılar. buradaki yorumları görseydim hiç uğramazdım bile. iz kalmaz dediler, yara oldu. keşke iz kalsaydı dedirtti adamlar. uzak durmanızda maddi, manevi ve sağlığınız açısından fayda var
  • hakkında hiç iyi yorum görmediğim özel klinik.
  • varis tedavisi için gittiğim yerde, telefondan söyledikleri uygulamayı yapmayıp daha farklı bir uygulama yaptılar (lazer).

ideaklinik doktoru bir fark olmadığını söylemişti ki muazzam yanma dışında nasıl bir fark olabilir bilmiyorum. diğer kliniklere sorduğumda acısız kurtulabileceğim söylenmişti. aynı yöntemi bu kliniğe sorduğumda ise ''o şekilde de olabilirdi ama doktorumuz daha iyisini bilir.'' diye geçiştirdiler...

en kötü hobi olarak tüketici mahkemesine şikayet edeceğim. ama gene de edeceğim.
  • (bkz: makat siğili) tedavisi için gittiğim bu lanet olası yer beni mahvetti.
    siğil tedavisi için gittim, sonuçta makat önemli yer. dediler ki asitle tedavi edelim. adamların sitesinde kesinlikle tavsiye etmediklerini bana yapmaya çalıştılar. doktora "sitenizde böyle böyle yazıyor hocam, çok canım yanmasın" dedim, "siz bana güvenin, site insanları getirmek için araç" dedi. tabii oraya kadar gidince mecbur güvendik. güvenmekle nasıl bir hata yaptığımı çıktıktan sonra anladım. götümün üstüne oturamadım, uyuyamadım.
    gerekli şikayetleri yaptım ancak bir etkisi olmadı.
    buradan herkese söylüyorum, bırakın gitmeyi önünden geçerseniz direkt yolunuzu değiştirin.
  • bir arkadaşımın gidip aktardığı sorunu yaşatan klinik. arkadaşımın ağzından yaşanan olaylar ise şöyle;

"benlerimi aldırmak için gittiğim ama ben ekleyen yer.
    bana gittiğim zaman çok büyük ben olmadıkça hiç bir şekilde iz kalmayacağını söylediler. tabii ki önemli olan zaten iz kalmaması. doktor atilla tarafından alınan benlerimde iz kaldı. doktor 1 gün boyunca kesinlikle suya değmeyecek 15gün sonrada yüzün eski haline gelecek dendi. 15 gün sonra sanki ben ektirmişim gibi oldu. fotoğrafı gönderdiğimde ise geçeceğini söylediler. 1 ayı geçti, hala aynı. kandırıldım.
    bizim ülkede kandırılmanın hiç bir şekilde karşılığı yok maalesef, en fazla buradan diğer insanlarda kandırılmasın diye yorum yapıp yardımcı olmak seçeneğimiz var."
  • düzeltmeli entry:

yaklaşık 3 aydan biraz daha fazla bir süre önce kıl dönmesi ameliyatı için gittiğim ancak hayatımın en kötü günlerinden top 5'e girecek olayları yaşadığım kliniktir.doktor atilla'nın ideaklinik bakırköy şubesinde yarım yamalak yaptığı ameliyat ile kitlenin yarısı içinde kalmış. iltihap birikimi olması ve akabinde de patlaması sonucu apar topar doğru acile gittim. sonrası sıradan olaylar, müdahaleler, doktor tavsiyeleri bla bla bla..demem o ki böyle sıkıntıların olduğu yerlerde (ücrette fatura bile kesmeyen), işin hakkının tamamını bilgi edinmeden gitmeyin. para için hayat önemsemiyorlar
  • varis tedavisi için eşimi getirdiğim, neredeyse boşanacak duruma getiren özel klinik.
    eşimde oluşan varisler için burayı buldum. kendisi de başka bir yer bulduğunu oraya gitmemizi istedi ancak çok bilmişlik yapıp, her yerde de burası karşıma gelince buraya gittik. kalp ve damar cerrahi doktoru orhan adında biri yaptı. tedavi edilen bölgede tekrar etmeyeceğini, ederse tekrar gelmemiz gerektiğini söyledi. tekrar etti, yara oldu. tekrar gittiğimizde ise yaralar için ayrıca fiyat istendi.
    kendinize daha iyi yer bulabilirsiniz.