şükela:  tümü | bugün
  • onları yolacak mükemmel kadınla evlenmek ve mutlu bir yaşam sürmek isteyen oğlancıklarımızın aklını kurcalayan sorudur.

şimdi biliyorsunuz ki, bilinçli, akıllı, zeki bir erkek evlenmez. böyle bir erkek, kancık karıların oyuncağı olmaz. gelinlik, düğün, takı makı, instagram pozları, biz evlendik şovları... oow, bunları duyduğu anda sevgilisini terk eder...

haliyle, akıllı erkeğin evlenme şansı yok. zaten kızlar da akıllı erkek sevmez. parmağında oynatacakları, kolayca yolacakları, mümkünse zengin ailenin gözü çok açılmamış saf oğlu ile evlenmek isterler.

yani kız milleti enayi koca arar.

peki, ideal bir enayi koca nasıl olunur? işte bugün bu soruya cevap bulmaya çalışacağız.

öncelikle, enayiliğin en mükemmel ifadesi, karınız ne isterse evet demektir. dolayısıyla, hayatınızdan hayır kelimesini tamamen çıkartıyorsunuz.

karınız onu istedi, evet; karınız bunu istedi, evet; aşkım bana onu al, evet; aşkım şuraya gidelim, evet; aşkım maaşının 50 katı kredi çekip bana şunu al çünkü dayımın kızı nurten ondan almış bana hava atıyor, sen de bana bundan al ben de hava atayım, evet...

görüyor musunuz, her şeye evet dediniz ve evliliğiniz mükemmel gidiyor.

ama tabi sadece almakla ideal enayi koca olamazsınız. aynı zamanda itaat eden ve komutları yerine getiren koca olmak zorundasınız.

"aşkım, annenle artık görüşmeni istemiyorum, çünkü senin ailen artık benim. bütün ilgini bana vereceksin, ben ne dersem onu yapacaksın. sadece benim emirlerimi yerine getireceksin..."

"aşkım, bu zombi filmlerini artık seyretmeni istemiyorum. zombi nedir allahaşkına. bundan sonra sadece benim seçtiğim filmleri seyredeceksin."

"aşkım, komşumuz nezahat sabah bana gıcıklık yaptı, laf soktu bana, gidip kocasını dövüp ağzını burnunu kırmanı istiyorum."

gördüğünüz gibi arkadaşlar, enayi bir koca olduğunuz sürece mutluluk peşinizi asla bırakmayacaktır. o güzel karınızla, tutkulu bir aşkın sizi sıcacık sarmaladığını ve mutluluğun bedeninizdeki tüm hücrelere işlediğini fark edeceksiniz.

enayilik mutluluktur.

mutlu evlilik enayiliktir.

gözlerindeki aşk ışıltısının içinde bir ömür geçirmek istediğimiz bütün o güzel kadınlara, bize verdikleri mutluluk için teşekkür ederek bu şarkıyı armağan etmek isterim:

https://www.youtube.com/watch?v=fajpqasxkgu