şükela:  tümü | bugün
  • şimdi millet benimki daha ideal diye saydırmaya başlayacak ve üçüncü sayfaya geldiğimizde kilo 200 boy 3 metre gibi rakamlar göreceğiz.
  • benim ideal erkek olduğumu gösterir.

biraz bıyığım var ama yine de erkek olaydım iyiydi.
  • ne için ideal olduğuna göre değişecek durumdur.

basketbol için ideal değildir mesela, güdük necmi derler adama.
    jokey olmak için ideal değildir mesela, oha ayı mısın derler adama.
  • ıdeal,seksi,karizmatik erkek özellikleri:

science'de yayınlanan makaleye göre seksi erkeklerin ismi mutlaka ..... oluyormuş.daha sonra uzmanlar boy .... kilo .... olması gerektiğini belirtti.16478 kadınla yapılan ankette bu bilimsel gerçeği doğruladı.

lütfen ..... geçen yerlere sırayla adınızı boyunuzu ve kilonuzu yazınız.

(bkz: ego tatmini şablonu)
  • sayesinizde 1.90'dan kısa ekşicinin olmadığını öğrendim sağ olun var olun.
    mübarekler kafadan +15'imle kaçırdığım diye muhabbete girmişler, bu ekşiciler toplumun hangi katmanında yaşıyor ve neyle besleniyor meraklara gark oldum.

du bi de ben sıkıyım +25 imle kaçırdığım ideal. tam 2 metreyim de...
  • doğa içerisinde yeterince sosyalleşememiş organizmaların savaşına dönmüş başlık. hepiniz idealden çok daha fazlasısınız, sırım gibi adamlarsınız ya. 1,75 boyu olan cüce. 1,65 boyu olansa ölü. kızlar zaten kezban. siz ise yunan heykeli gibisiniz.

(bkz: ve tanrı sözlük erkeğini yarattı)
  • (bkz: ideallerde yaşıyor bazı ibneler)
    yok bu öyle değildi sanırım.
  • türk kızı ortalamasına göre doğru olabilecek önerme. ama bizim kızlar 1,85 altına pek bakmaz .

(bkz: 72493893) sen millette laf etmişsin ama , müstakbel gelecekteki,ilerideki demek. müstakbel eş olur anlarımda sevgili nasıl oluyor. kızı gözüne kestirdin de kızın daha haberi mi yok?

büdüt: imla
  • kardeşlerim milletin ego tatminini uykum gelsin diye okurken arada mustafa kemal atatürk ismini görünce şu gerçeği daha iyi anladım. her şey boş, karizmanız olacak. bir ortamda lafınızı dinletip, yerine göre davranıp, keskin zekalı bir insan olup, biraz da yediğinize içtiğinize dikkat ederseniz 190'lıkları 185'likleri yanınızda avarel gibi bırakırsınız benden söylemesi. kıps kıps.