• sanal kitap fuarı başlamış. iyi indirimler var. sanal kitap fuarı
  • iyi indirim olmayan fuar başlatmıştır. an itibarı ile can yayınları kitapları amazonda yaklaşık %30 %40 daha ucuzdur. kitabi almadan önce google yazıp fiyat araştırmakta fayda vardır.
  • peh peh peh %60’a varan indirim varmış falan filan... ben bir indirim göremedim. diğer kitap satış sitelerinin normal fiyatı bundan daha ucuz... vaktimi yedi belki güzel bir indirim vardır diye...
  • sanal fuarla çok da indirim olmayan sitedir. sepetimdeki kitaplar diğer sitelerde de 1-2 lira altına üstüne denk geliyor zaten.
  • ilk ve son kez kullandım .bir hevesle verdiğim siparişim 6 gün sonra kargoya verildi ve tahmini teslim de en az iki gün.ustelik aynı fiyata başka sitelerden sipariş gecebilirdim.
    online alışveriş olarak bir daha kullanmayacağım kitap satış platformu
  • normalde hep babili kullanmama ragmen indirimlerini görünce bu siteden sipariş verdim, arada baya bir fark oluştu çünkü. ancak ekşiye öncesinde bakmamıştım, umarım ürünler elime en kısa sürede geçer...

şuan güzel indirimleri olanfakat güven vermeyen bir site kendisi,

kargonun ulaşma durumuna göre editlenecektir.

edit: 4 kitap siparişi vermiştim, 2 si geldi, 2 sini bir türlü kargolamadıkları için iptal ettim. iptal işlemi çok kolaymış bu anlamda memnun kaldım. diğer 2 kitabı babilden sipariş ettim du bakali ne olacak.
  • pazar gecesi siparişi verdim ve salı sabahı fatura kesildi bilgisi geldi bakalım ne zaman kargoya verilecek merakla bekliyorum daha önce bir kaç kez daha buradan almıştım ve bir sorun yaşamamıştım umarım bu seferde yaşamam kitaplarıma en kısa sürede kavuşurum

edit: bu entryi girdikten yarım saat sonra kargonuz verilmiştir mesajı geldi. iyi denk geldi. umarım bir an önce gelir kargom.

edit 2: bugün sabah itibariyle kargom elime ulaştı şansıma hızlı oldular bu sefer
  • günlerdir 3 tane kitabı bir pakete koyup gönderemeyen kitapçı.
  • iki gün once aldigim toplam 50 tl tutarindaki dört kitabi bir turlu biraraya getiremeyip, ikisini iptal eden kandırıkçı site.

kalan iki kitabi da ben iptal ettim, zira iki kitap icin kargo parası verecek halim yok.

siz siz olun, bu idefixten uzak durun. daha önce de siparis verip malamat olmuşluğum var.
  • iki kitap siparişi verdiğim fakat bir hafta olmasına rağmen hala kitapları temin edememiş kitap sitesi . kitaplar da öyle zor bulunan kitaplar da değil üstelik birisi hasan ali toptaşın yeni kitabı (bkz: beni kör kuyularda) ve burak aksağın yeni kitabı (bkz: ben orada değildim siz de yoktunuz) .
hesabın var mı? giriş yap