şükela:  tümü | bugün
  • günlerdir bir kitabımı hala yollamadılar. 15 haziran tarihinde sipariş geçtiğim üç kitabın sadece ikisi elime geçti. kendilerine mail attım dönen olmadı, ardından aradım. eksik kitap tespiti yaptıklarını söyleyip benimle ilgileneceklerini belirttiler. günlerdir kimse geri dönmedi. bugün tekrardan geri aradığımda telefonlara cevap vermediler, o gelmeyen kitabı birine hediye almıştım, hediyeyi teslim edemediğimden aynı kitabı tekrardan elden aldım. hem iki kitap masrafına neden olup hem de bir kitabımı yollamadılar. ayrıca az önce şans eseri fark ettim; kendileri sadece bana değil bir çok kişiye eksik kitap yollamışlar. bu bir strateji mi? yoksa farkında olmadan mı yapıyorlar? farkında olmadan yaptıklarına inanmıyorum.. zira şikayet var verilerine göre son bir haftadır onlarca kişinin bir kitabını eksik yollamışlar. ve geri dönmüyorlar. mevzu bir kitap değil, ilgisizlik. sonuçta paramla sizden bir şey satın aldım. ya iade alın, ya da kitabımı yollayın 15 20 lira az para değil, her insandan ekstra 15 20 lira kazanıyorlarsa büyük para...