şükela:  tümü | bugün
  • gerçek ismi denis markin olan ve chillout tarzında ismini pek duyuramamış olsa da tek bir dinleyişte ruhunuzun tamamını teslim alabilecek rus kardeşimiz. together ise her insanın kendisinden bir parça bulduğu mükemmel bir müzik. hatta hemfikir arkadaşın birisi müziğin on saatlik versiyonunu oluşturarak youtube üzerinden sergilemekte. ıdenline - together [10 hours]
  • rus chillstep tarzına sahip harika ve insana yaşama enerjisi veren parçalara imza atmış, internet dışında fazla popülerliği olmayan (en azından ben öyle biliyorum) grub. way to an angel adında bir parçası vardır defalarca dinlenesi.
  • together adlı müziği muhteşem olan grup. sözkonusu müziğin 10 saatlik versiyonu ile birlikte şu videoyu tam ekranda izleyince insana eşşiz bir huzur yaşatır.
  • way to an angel şarkısı iliklerime işliyor. fiçiçiçiyuv kısımlarında başım fiçiçiçi ile aynı tempoda titreyip, yuv kısmıyla beraber kendini arkaya atıyor. kızımız da pek güzel, meleğinin yoluna ölürüm idenline.

bir not da spotify'a; tam isabet önerilerinle müzik zevkimi anladığını görmek beni sevindiriyor spoti, seni seviyorum.
  • bu kadar az bilinmesine şaşırdığım grup.
    bir call me'si vardır ki enfestir.