• oha ne biçim de güzel parça.
  • polis tarafından aranan bir kimsenin yüz hatlarının görgü tanıklarının ifadelerine göre portre haline getirilmesi.
  • radiohead'in yeni sarkisi, benim yeni takintim. 2 gundur durmadan dinliyorum duramiyorum. cok guzel, cok.
  • cok seksi bir radiohead sarkisi.
  • subjektif olarak a moon shaped pool albümündeki en iyi şarkıdır. beni öylesine etkiliyor ki şarkı süresince gözlerim bir noktaya dalmış oluyor. tınısı, thom abimizin ses tonu, sözleri herşeyi mükemmel. sanırım kendimden birşeyler buluyorum her dinlediğimde.
  • yası tutulmamış ölülerin hortladığı o 2017 yazındayım. anksiyete ve low flying panic attack'lar arasında uzun yürüyüşlere çıkıyorum. kendimi moda sahilinde bulup tenhalığı getiren o ince yağmurda nefes aldığımı hissederken bir mantra gibi tekrarlıyorum: i don't want to know, i don't want to know.
  • konser versiyonu bile o kadar mükemmel ki stüdyoda bu şarkı nasıl bir hale bürünür, hayali bile güzel. mutluluk, depresyon ya da keder değil hissettirdiği. radiohead bu işte. tarif edilemeyen.
  • sleep fast once there's nothing left inside
    that we all can love
    that we all can love

sleep fast once there's nothing left inside
    that we all can love
    that we all can love
    that we all can...

..and i see you messing me around
    i don't want to know
    i don't want to know
    i don't want...

i don't want to know
    i don't want to know
    i don't want..

broken hearts make it real
    broken hearts make it rain
    broken hearts...

this our world of our mankind
    that you can create
    that you can create
    that you can..

this is our world of our mankind
    that we can create
    that we can create
    that we can..

i don't want to know
    i don't want to know
    i don't want...

i don't want to know
    i don't want to know
    i don't want to know
  • (bkz: robot resim)
  • ilk dinleyisimde beynime, kalbime, ruhuma "broken hearts make it real" sözünü kazimis radiohead eseri. bunun 1/10 kalitesinde bi sarki yapsalar yine sevicem, kac yillik grup zaten daha ne kadar zorlayabilirler yaraticiliklarini dicem ama yaptikca yapiyolar. insan degiller sanirsam.
hesabın var mı? giriş yap