şükela:  tümü | bugün
  • en çok üzüldüğüm kadınlardan biridir kendisi.

güzel sanatlar oku, senelerini tiyatro ve sinemaya vakfet, sonra yeni yetmenin biri çıksın ve google'da ismin aratıldığında senin değil onun resmi çıksın.
  • kına gecesine 4 kişinin sırtında taşıdığı tahtla gelen kezban.

böyle bir tanım yapmak istemezdim ancak o görüntüden oluk oluk varoşluk, sonradan görmelik akıyor.
  • sözlükte başlığı idil fırat (oyuncu) ve idil fırat (sevgili) olarak ayrılması gereken isim. zira gerçekten oyuncu olan idil fırat'ın namına yazık oluyor.
  • kına gecesinde gösterdiği gözleri kör eden varoşluğuyla mert fırat’ı kimsenin gözünde büyütmemesi gerektiğini kanıtlayan kadın.
  • oyuncu idil fırat büyük bir talihsizlikle aynı isimdeki sadece sevgilisi olduğu erkeklerin adıyla anılan bir kadınla aynı ismi paylaşmaktadır. yazıııık.
  • benim bildiğim idil fırat şudur. o da gayet güzel ve oyunculuğunu beğendiğim biridir. böyle bir kıroluğu kendisinin yapabileceğini sanmıyordum zaten.
  • sıradan bir düğün salonuna daha çok yakışacak etkinliktir
    sait halim paşa yalısı yalı olalı böyle zulüm gördü mü acaba? o tarih kokan duvarlar ağlamıştır sanırım
  • ünlü biriyle evlenme hayaline sonunda kavuşacak kişi.
    babası da aynı şekilde ünlü sevgili meraklısı.
    ikisinin de sevgililerinin sürekli ünlü kişiler olması çok tuhaf.
    hangi aşağılık kompleksi bu duruma yol açıyor acaba?
  • paranın paçozluğu ve varoşluğu yok etmediğinin en güzel örneklerinden olmuş hanım kızımızdır.
    ayrıca o ayakkabılar nedir? nasıl bir kroluktur?
  • allah herkese idil fırat'a verdiği gibi şans versin. ben mert fırat olsam o tipimle, o sevimli suratımla gidip idil fırat gibi üst düzey varoş ve kezban bir oluşuma bakmazdım, bakamazdım. çünkü o sevimli suratım beynime daha iyilerini bulabilirsin mert sinyali verip dururdu. neyse ne diyordum, amin.