şükela:  tümü | bugün
  • lig tv'nin bugün ilk kez canlı yayına çıkan yeni sunucusu. güleryüzlü ve hoş bir görüntüsü vardı ilk izlenim olarak.

bu da kendisinin twitter adresi: https://twitter.com/idiltatari

sanırım artık soyadı tatari olmuş, lig tv ile de bir alakası kalmamış.
  • lig tv'nin bu sezon başı kadrosuna kattığı sunucu. tabii sizlerin de tahmin edebileceği gibi, sadece bu özelliğinden dolayı bu entry'i girmedim. o zaman gelelim esas sebebe; huzurlarınızda kendisi hakkında çok gizli birkaç bilgi paylaşmak istiyorum. şaka lan şaka
    kendisi çok güzel bir ablamız, sebebim bu. çok güzel.

ayrıca güzel, komik ve sempatik olanı için (bkz: nazlı canyurt)
  • hakkında sadece 3 tanecik entry girilmiş hatun kişi. bugün ilk kez tv'den gördüm yok böyle güzellik. buralar yakında dolar taşar. tabi ilk önce ntvspor'a falan geçmesi lazım.
  • yanlis bilmiyorsam kel bir sevgilisi olan lig tv guzeli. merve toy'dan daha guzel olsa da tabi ki bir burcu degil..
  • ligtv'de calisan arkadasin soyledigine gore evlenmistir. iyi birine benziyo, mutluluklar dilerim
  • youtube'da bir mutfak vlogu hazırlayan güzeller güzeli. breaking bad temalı mutfak önlükleri olsun, güzel anlatımı olsun, nefis tarifleri olsun, her şeyiyle harika. şu ana kadar denediğim tüm tarifleri çok güzel oldu ve çok pratik şeyler öğrendim. go idil! bu da kanalı: http://www.youtube.com/…el/uctvwcjmlp8elt4qlj3y77hq
  • yemek tarifleri veren bir youtube kanalı sahibidir. tatari evlendikten sonra aldığı soyadıdır. kızlık soyadıyla açılmış başlığı için,

(bkz: idil yazar)

yarattığı içerik pek orijinal olmamasına karşın spikerlik geçmişinden gelen diksiyon düzgünlüğü, almış olduğu eğitim ve allah vergisi sevimliliği sayesinde çok kaliteli bir yerli youtube kanalı ortaya çıkarmış. an itibariyle kanalına abone kullanıcı sayısı 9 bin. videolarının altına yapılan yorumlara tek tek cevap yazmanın ve istek tarif almanın yanında konseptine interaktif yenilikler getirdiği taktirde türkiye'nin markalaşan ilk youtube kanalı olması işten değil.

takipçilerinden biri "neden televizyonda program yapmıyorsun?" diye sormuş. bence iddialı olduğu için tercih etmiyor. yakında 100 bin abone sayısına ulaştığında kanalının patronu olarak reklam anlaşmalarına bizzat imza atacaktır. geleneksel medyaya çok da güzel kapak olacaktır.

sırf kanalının alıp yürüyeceğini ön gördüğümden takipte kalmak için abone oldum. yoksa ben bizim binanın altındaki bakkala ekmek arası kavurma - kaşar yaptırıp öğün geçiştiren adamım. yemek tarifiyle işim olmaz.
  • geçen youtube'da tanıtım videosunu gördüm hayatının kısa özetini geçtiği. sonra bir kaç videosuna daha baktım.
    parayla yapılabilecek her şeyi yapmış helal olsun dediğim kadın.
    babasının urfalı oldugunu duyduktan sonra bi sempatik gelmeye başlamadı değil.
  • youtubeda şahane bir kanalı olan kadındır.
    keşfetmem iştahım sayesinde oldu. eşimi iftara mikshake yapması için ikna etmeye çalışırken araştırmamla buldum idil hanımı.
    nispeten daha kolay olan oreolu milkshake tarifi,
    denemek için cuma gecesini iple çektiğim çikolatalı vişneli milkshake tarifi
    ve kanalı.
  • youtube'da kendi capinda yemek yapmaya calisan hanim kizimiz. kendisinin kanalini arkadasi merve ozkaynagin onerisiyle kesfettim. cok cesitli tarifleri bulunmakta. milkshaketir, parfedir, sandvictir bunlari yemek isine merak salmis herkes kadar iyi yapmakta ama isi beef strogonoflara getirdiyse kendisinden biraz daha profesyonel olmasini beklerdim. en son izledigim peynirli katmer tatlisinda kendisinden buyuk bir eminlikle "sicak tatliya sicak serbeti dokuyoruz:):):)" deyip guzelim tatliyi lapa yaptigi an takibi biraktim. ayrica merve ozkaynak'in melisa'ya merhaba adli baby shower videosunda makyajsiz halini gorunce gidip fondotenlerime sarilasim geldi. kadin makyajla en az 5 yas genclesiyor yahu. ibretlik.