şükela:  tümü | bugün
 • suriyelileri sevmeyen, istemeyen herkes şuradaki fotoğrafa iyi baksın. içiniz soğudu mu? allah (c.c) bunun hesabını hepimizden sorar. ne desem bilmiyorum. allah (c.c) rahmet eylesin.

  https://twitter.com/…tatus/1227903482927222785?s=19
 • (bkz: elazigda depremzedelerin olume terkedilmesi)

  edit: orospu çocuğu cihatçı yanlısı stepne aktrollerin umurunda olmayan ülkemin yoksul aileleri duruken hala siyaset yapan şerefini siktiğiminin aktrolleri anlamaz bunu. gerçi onların şerefini sikmeye kalksak boşa bir çaba olur ama işte bir umut.

  edit 2: çaylakların arasındaki ayak takımı kudurdu iyice mesaj alımını kapadım. boşuna yazmasınlar.
 • bizde konyada bir bebek soğuktan donarak ölmüştü, ne demişti insanlık tarihinin en aşağılık güruhu olan aktroller yalan haber.

  bence bu da yalan sayın troll .

  edit: @oyletutmahewalolur un dedigine göre yalanmış sobadan zehirlenme vakası. kaynak
  https://www.sy-24.com/…-هربوا-من-براميل-الأسد-وصوا/
 • siyanür ile intihar edenlerin ülkesinde suriyeli algısı yapmaya çalışan hümanistcik başlığı.

  lan oğlum bi bitmediniz amk, istemiyoruz kardeşim suriyelileri. sen ülkeye bütün cihatçı teröristleri doldur ülkenin ırzına geç ondan sonra türkiyeyi istila etmiş suriyelileri bu konu üzerinden aklamaya çalış.
 • çök üzüldük ama turkiyede her sene benzer olaylar oluyor.

  bizim sucumuz yok.

  muhalifleri silahlandirip kişkirtanlar vicdan asabi ceksin.

  veya ıtalyanlar, almanlar uzulsun zira biz fazla fazla kontenjan aldik
 • türkiye’de de kendini yakarak ölüyor insanlar...
  ayrıca birkaç hafta önce aynı şekilde donarak ölen vardı aktroll!

  (bkz: 2 ocak 2020 fatih'te donarak ölen vatandaş)
  (bkz: istanbul'un göbeğinde donarak ölen engelli)
  (bkz: 27 ocak 2017 istanbul'da donarak ölen evsiz)
  ... sadece istanbul! sivas’a, maraş’a, ağrı’ya, erzurum’a, giresun’a gitmedim bile!
  edit: başlıklar!
 • bebali suriyenin icine eden ve ona ihanet eden ak partinin ve turkiyenin uzerinedir. suriye'ye ihanet edip tum bu olayin sorumlusu olup bugun baskalarini suclamak ta nasil bir yuzsuzluk?
 • sevr antlaşmasına uysaydık bizimde sonumuz böyle olacaktı suriyeliler neden kendi ülkesi için savaşmıyor hiç mi yakın tarih dersi almadılar gerçekten üzücü
 • ülkenin anasını siken mülteciler için "sen ne yaptın evine bir aile alıp baktın mı, yoksa boş boş duyar mı kastın " diye sorulduğunda sus pus olacak ikiyüzlü hümanist sahte sevgi pıtırcıklarının duyar kasmak için birbiri ile adeta yarıştığı durum.
 • istemezükçü olarak üzüldüğüm hadise.

  fakat, keşke suriye'de namaz kılacağız diyerek oranın iç işlerine müdahale edip hırsla amerikan ve sonra rus sonra yeniden amerikan çıkarlarına payandalık eden hükümete laf etseniz. biraz türkiye tarafında olsanız, biraz barışsever olsanız. kimsenin ölmesine sevinmem, fakat askere kelle diyen adamlara laf edemeyen birinin ölüleri bizlere havale etmesine yuh.

  özlem doğan'mış bu twiti atan ve milat gazetesi için çalışıyormuş, aşklı meşkli paranormal, süslü boyalı tasavvufi kitaplar yazmış. normaldir.