şükela:  tümü | bugün
  • ibrahim tatlises'in az once cumhurbaskaninin izmir mitinginde dile getirdigi soz.erdogan belediye baskaniyken ibo'nun dogalgazi yokmus,sayin erdogan dogalgaz baglamis ve 2 aylik bebek olan ido'yu kurtarmis.vallahi ne diyim ben ikna oldum.oyum artik emin ellerde!

edit:link
  • doğalgaz borusunu ido'ya mı bağlamış yoksa ibo'ya mı belli olmayan söz.

kendilerine bağlamışlar...

edit:
    doğalgaz güzellemesi yaptığı adamın döneminde çocuklarını ısıtacak odun parası bulamadığı için intihar eden anneler ve donarak ölen bebekler de mevcuttur.
    (bkz: emine akçay)
    (bkz: konya'da donarak ölen minik ayaz)

26 yıl önce parası pulu olan ibrahim tatlıses'in oğlunu ısıtan adam 6 yıl önce bir annenin çocuklarını, 5 yıl önce minik bir bebeği ısıtamamıştır.
    (bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
  • ido 1992 dogumlu, 2 aylikken de (subat dogumluymus) sene 1992. henüz erdogan belediye baskani falan degil!!

--- vikipedia ---
    milletvekili adayı olduğu 1991 genel seçimlerinde ise milletvekili olmasına rağmen tercihli oy sistemi sebebiyle yüksek seçim kurulu milletvekilliğini iptal etti. 1994 yerel seçimlerinde elde ettiği %25,19'luk oy oranı ile istanbul büyükşehir belediye başkanı seçildi.
    --- vikipedia ---

yani; erdogan belediye baskani oldugunda ido sacmasi 2 yasindaydi. yalanlarinizda bogulun.

edit: akbaak hatirlatti, 15 subatta dogduguna göre 2 ay sonra 15 nisan yapar. nisan da soba mi yakilir amk?

edit2: qeltemo ve koalali gomlek citayi bir üst raddeye tasiyarak, 2 aylikken söylenmis, 2 ay sonra baglanmis yani haziran'da üsümekten kurtulmus. yersen..
  • o dönemde türkiye’nin en zenginlerinden birinin çocuğu üşüyormuş, sonra ısınmış. kimisine doğalgaz, kimisine kömür. donarak ölmeye razıyım, o kadar!

edit: ama adama da hak vermiyor değilim, beynimden kurşun yesem ben de böyle konuşabilirdim. yok lan, ne konuşabilmesi, çoktan ölmüştüm. fakirlik böyle bir şey işte.
  • bilmeyen de tatlıses erdoğan'ın belediye reisliği döneminde fakir fukaranın tekiydi, çocuğunu ısıtmak için erdoğan'ın gazına muhtaçtı zanneder. o mermi beynin izan, haysiyet, şeref vs. hissiyatı taşıyan kısmına isabet etmiş olacak.
  • rahmetli özal'ın bir capsi vardi,boyle parmagini uzatip emir kipi kullaniyordu.haahh iste onu diyorum ben.
  • tabii o zamanlar ibo'nun açlıktan nefesi kokuyor. reis, ibo'nun osurarak çocuğunu ısıtmaya çalıştığını görünce dayanamayıp oracıkta sondaj yapıp doğalgaz bulmuştu. ulan ne zamanlardı beee.

her seçimde aday adayı olup seçilmeyen, yüzsüz ama sesi güzel birinin açıklaması.
  • akıllara şunu getirmiştir:
  • azacık adam olsaydın da pablo escobardan örnek alsaydın o zaman.