• an itibari ile uçmuş olan torrent sitesidir, üzmüştür.

edit: idope.cc olarak ulaşılabiliyormuş, uyaran yazar arkadaşa tesekkurler.

edit2: yukarıdaki mirror da göçmüş. şimdilik burdan ulaşılabiliyor, bir değişiklik olursa bu entry editlenerek eklenecektir.

edit3: yeni adres için şurdan
  • varlığını geçtiğimiz günlerde fark ettiğim ve burayı neden bu kadar geç keşfettim diye hayıflanmama neden olan torrent arama motoru. güncel olması, site tasarımın basit olması (göz yormuyor en azından) ve aradığınızı sizi yormadan hızlıca bulması rakiplerinin arasından bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

belki de en büyük artı saçma sapan pop-up reklamlarının olmamasıdır. çünkü tarayıcınızda adblocker olduğu halde bazı torrent siteleri bir şekilde bunu bypass ederek pop-uplarla canınızı sıkıyor. bu sitede en azından bu yok.
  • reklamsızlığıyla 10-0 ileride başlayan torrent arama motoru. o arama barına tıkladım ve saçma salak bir pop-up ortaya çıkmadı ya. işte huzur budur. ayrıca film arşivi olarak fena değildir kendisi.
  • yeni domain
    https://idope.cc/
  • (bkz: candy wars)
  • iphone ve ipod touch için uyarlanmış dopewars oyunu.
  • gerçekten ilaç gibi gelmiştir. yaklaşık olarak kickass'te bulabildiğiniz her şeyi bulabiliyorsunuz. üstelik reklam pop-up vs. ile uğraştırmıyor.
  • sadece rusça içerikleri bulduğunu düşündüğüm sitedir. aksi nasıl yapılır bilen anlatırsa memnun kalırım.
hesabın var mı? giriş yap