şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iyi parti- chp ordu belediye başkan adayı olduğu az önce ajanslara düşen haberdir.

bakalım takla atmaya devam edecek mi?
  • türkiye’de sağ dendi mi hiçbirinin birbirinden farkı olmadığını gösteren durum.
  • eğer doğruysa iyi parti kendi ayağına sıkmıştır.

reyisin eline bunlar fedöcü diyecek kozu altın tepside vermişlerdir.
  • siverek için bucak hamlesi bile kendi içinde bir mantığa sahip de ben bu eski akp'li yeni muhalif partimize katıldı mantığını asla çözemedim. ciddi ciddi bir oy devşirmesi yaptıklarını hiç sanmıyorum, az biraz yapsalar bile kendi seçmeninin motivasyonunu düşürdüğü için o etki de sıfırlanır bence.
  • her ne kadar adı "taklacı"ya çıkmış olsa da bildiğim kadarıyla ordu'da sevilen biri.
  • tek kelimeyle "rezillik" olan gelişme. adayın ak parti geçmişi olması nedeniyle rezillik demiyorum, onun herhangi bir yeri yönetebilecek, ya da bir oluşumun bir yere aday gösterebileceği liyakatta olmaması için rezillik diyorum. şahsen ben idris naim'i aday göstermeye utanırım.
  • abi herkes mi deli bu ulkede niye şu kuyuya atilan tasi bir tane akilli cikaramiyor amk.

bastan soyleyelim asli astari olmayan bir haberdir . sputnik haber yapip sozcuyu kaynak veriyor sozcu de haberturk te acik oturuma katilan bir adet 20 li yaslarda liseden yeni mezun ( kendisine arastirmaci yazar diyor) adamin iddaalarini kaynak gosteriyor. boyle sacmalik omrumde gormedim.