şükela:  tümü | bugün
 • rize kalkandere'den başlayıp abd princeton'a uzanan yaşamında kazandığı engin deneyimleri bizimle paylaşan ilkokul mezunu general constructor, favori youtube fenomenim ilk video. amerika'da para yapmak (bkz: making money) üzerine dersler verirken iş öğreten, iş güvenliği hakkında hassas, dakikada 100 kez "bakın, gördünüz mü, abicim" kelimelerini kullanabilen video, gaz geyik ve dunkin donuts kahvesi seven video , dokunduğu yeri " şenlendir"en abimiz her videosunda sizi amerika'ya çağırıyor, isteyene iş buluyor isteyene evde kalmış amerikalı bayan video.
  not: "power wash çok önemli abicim"
 • idris usta usa mahlasıyla çeşitli videolar yayınlayan gurbetçi abimiz. meksikalılardan arta kalan işleri yapıyor anlaşılan
 • idris ustanın mahallesi

  abimiz evinin çevresinde dolanan geyiğe hatice, bahçesine konan kuşa ayşe, yoldan geçen sincaba kuyruklu hüseyin diye hitap ediyor.

  ona göre para verip et almak delilik.yakaladığı tavşan pardon bahtiyarı ve ördekleri barbekü yapıp bi güzel mideye indiriyor.
  ben çok sevdim bu adamı ya samimi, içten.
 • bir kahve alayım da kendime geleyimlerin, onu demek istedim aaabicimlerin, zaman çalışma zamanı ve zaman çalışma zamanı değil yanında adam çalıştırma zamanıların ustası.

  evet o bir fenomen, o bir power washer, o bir usta. idris usta nam-ı diğer eddie painter.

  amerikaya hoşgeldin.
 • sümer kolçak ile sıkı fıkı arkadaş iken amerikanın gizli servisi kendisini sümer e komplo düzenlemeye zorlamış, böylece sümeronun beynindeki sovyet launch code lar silinmiş, yerine jason hudson tarafından python kodları ve çeşitli md5 hash leri konmuştur. bu olaydan sonra kendisine fahri vatandaşlık, oğlum sen manyak mısın lancılık verilip 1. sınıf masonluk kabul töreni şamdanı ile ödüllendirilmiştir.
 • make money çevirisine kurban olduğum adam, "ben de burda böyle para yapıyorum işte" ahdnsnxjx
 • sarıer painter olarak washington dc'de işlerine devam eden üstad.

  idris usta'dan inciler:

  -artık zaman ağlamak zamanı değil; gülmek, dans etmek, şarap içmek, eğlenmek zamanı.
  -tavuk götlü osurukçu pezevenk.
  -karpuz götlü angelica'nın ağacını süsledim.
  -memlekette akıllı usta kalmamış, idris ustanız da fifti fifti.
  -arkadaşlar, gördüğünüz gibi taltaları yeniledik. (tahta=talta)
  -artık para yapmak zamanı. ben size iş öğretiyorum.

  güzel insandır. sümer kolçak'la falan karşılaştırmayın tavuk götlü osurukçular sizi.
 • dun aradim kendisini, tanistik, sohbet ettik. hem begenimi ilettim, hem tebrik ettim. videoda eglenceli, telefonda beyefendi, isinde usta. sarap icip, eglenmeye soz verdim.
 • takip edilmeye değer güzel bir insan.

  şu videosunu izleyerek nasıl biri olduğunu anlayabilirsiniz.
 • abd'de kaçak başladığı hayatına, sarıer painters llc adıyla her türlü ev işini yaparak devam eden adam. ne kadar abonesi varsa, izleyeni de o kadar videolarının. anlayacağınız, tam bir klan oluşturmuş. zeki bir adam değil ama ihtiyacı oranında aklını çalıştırmayı biliyor. muhabbeti güzel ve komik (tamam cinsiyetçi de, ama kalkandere'den gelen adamdan da ne bekliyorsun). saçma bir şekilde de sardı videoları, her gün de video koyuyor sağolsun. beklentisiz izleyince baya eğlenebileceğiniz bir adam, idris usta.

  ve dediği gibi, sen daha idris ustanı tanımıyorsun (: