• ertuğrul taşkıran gibi en üst seviyede bir kalecin vardı ama boluspor'un astronomik teklifine yok diyemediğin için böyle kalecilere mecbur kaldın *
  • gezegende bundan daha cenabet bir kaleci görmedim. adam kaleye ne zaman geçse ona çarpıyor, buna çarpıyor; kimseye çarpmazsa bizden biri üstünden aşırtma vuruş yapıyo bir şekilde gol oluyor.
  • bu adamı fransa ligi'nden beri takip eden biri olarak, dünkü maçtaki aşırı kendine güvenli hareketleri neden gündeme gelmedi merak ediyorum.

adam önce altıpasta talisca'yı pazara gönderdi, caner'in aşırtma denemesini kurtarmak yerine göğsünde yumuşattı, son dakikalarda altıpasa yapılan ortayı yine göğsünde yumuşattı.

sağ köşeye giden kafa vuruşunu da inanılmaz bir refleks ile kurtarması zaten maçın kırılma anıydı.

bu da klasik iyi kaleciler gibi oynadıkça açılıyor demek.
  • bugün dosta güven, volkan demirel'e korku salmıştır.
  • adamı çok sevdim,

çok relax!

bob marley kafası,

gol mu oldu, olsun ya, sıkıntı yok biz içelim modu.
  • tamam golde hatası yok ama kalede duruşu çok emanet. hatır işi halı sahaya gelen esnaf enişte gibi duruyor adam.
  • haşortman övücüler nerde bir görebilir miyim? bu başlık altına pek uğramıyorlar sanırım?

haşortman abinin futbol vizyonunu yansıtan bir transferdi. yıllık 2.2 milyon euro kemiksiz sözleşme yapılıp, emeklilik ikramiyesi verilmiştir kendisine. olayın ne kadar korkunç bir seviyede olduğunu örnekleme açısından; karius'un bile yıllık 1.4 milyon euro aldığını hatırlatayım.

haşortman ve aziz allah sizi bildiği gibi yapsın. hainsiniz.
  • volkan'ı kesemesin diye alınmıştı ama adamın ekmek kesmeye bile hali yoktu zaten. aldığı yıllık 2,2 milyon euroyu paylaştığı eski fenerbahçeli bir yönetici veya aracı var mıydı, bu konu hep bir soru işareti olarak kalacak. güle güle kabilesine tıkladığım.
  • kaza geçirip yaralanan birine sevmesen bile acil şifalar dilersin. para bir yerden çıkacaktı vs nedir? adam silah zoruyla mı sözleşme imzalattı?
    acil şifalar dilediğim kaleci
  • la liga'da 55 maça çıkmış fabri'nin yere göğe sığdırılamadığı yerde, 12-13 senedir la liga'da oynayan, 300 küsür maça çıkan ama kötülenen kaleci. eyyorlamam bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap