şükela:  tümü | bugün
  • bugün otobüste çeşitli tacizlerine maruz kalıp ses edemediğim teyzedir.
    anlatayım:

efendim, istanbul'da yaşayanlar bilir; cumartesi günleri akşama doğru otobüslerde olağandışı bir yoğunluk yaşanır. nedenini tam olarak anlayamamakla birlikte, sanırım hem çalışanlar hem de gezmeye gidenler otobüse binince böyle bir durum ortaya çıkıyor. neyse, işte bugün yine uzun süre durakta bekleyip gelen dolu otobüslere binemedikten sonra, nihayet bir tane körüklü geldi de orta kapıdan binebildim. bindiğim kapıda kapalı bir teyze ( 45 yaşlarında) duruyordu. bindiğimi görünce yüzünde bir mutluluk ifadesi belirdi. ciddi söylüyorum, daha o andan bir şeyler sezinledim.
    kapılar kapandı ve otobüs hareket etmeye başladı. otobüsün kapısında bulunan demirden tutunuyordum. bir süre sonra teyze memelerini dirseğime değdirmeye başladı. dönüp yüzüne baktım, bana bakıyormuş o da, hemen yüzünü çevirdi.

otobüs otobana girdiği için uzun süre kapı açılmayacaktı ve gidecek yerim yoktu. teyze bir yandan memelerini iyice bastırırken bir yandan da sol eliyle sağ bacağıma dokunmaya başladı. derken sol yanımdaki adam yan döndü ve ben de hemen teyzeden uzaklaştım birkaç santim. arada yine değdirdi memelerini ama eskisi gibi bastıramadı.
    sonunda otoban sonrası ilk durağa geldik ve kapı açıldı. ineceklere yol vermek için ben, teyze ve adam aşağı indik. teyze bana dönüp sırıtarak "baya inen oldu değil mi?" dedi. ben de "hıhı" dedim.
    biz geri bindikten sonra tabi ben hemen teyzeden uzaklaştım fakat teyze bu sefer de 17 yaşlarında bir çocuğa dadandı. ben arkamı döndüm telefonla uğraştım, sonra baktığımda teyze yer bulmuş oturuyordu. birkaç durak sonra da indim.

işte bugün böyle bir tacize maruz kaldım. hoşuna gitti mi derseniz, meme iyi de ellemesi hoşuma gitmedi.
  • baya inen oldu derken baya boşalttım indirdim dimi demek istemiştir.
  • mesela, sen biner binmez kadın yerine o yandaki adam: " vışş, ahan da yımırta kibin bi oğhlan, hele bi dadına bakah" şeklinde bir düşünce balonu oluştururken, bir yandan da bıyıklarını bursa, sonra da gelse seni fordlasaydı, gene de yazacak mıydın?

laf olsun diye açılmış başlıktır.
    herkes biliyor ki eğitim düzeyi bile çok fark etmiyor, bu ülkede kadınların çoğu tatminsiz. öyle olunca ama masum ama hardcore bişeyler buluyor herkes kendine. çok mu şaşırtıcı ki?