şükela:  tümü | bugün
 • queens of the stone age'in ...like clockwork albümünün birbirinden güzel şarkilarindan bi tanesi:

  gitchy, gitchy
  ooh la la
  da doo ron ron
  you wont get far

  i'm machine
  i'm obsolete
  in the land of the free
  lobotomy

  i wanna suck, i wanna lick
  i want to cry and i want to spit
  tears of pleasure
  tears of pain
  they trickle down your face the same

  it's how you look
  not how you feel
  a city of glass
  with no heart...

  if i had a tail
  i'd own the night
  if i had a tail
  i'd swat the flies

  yeah, oh oh, oh oh, oh oh
  yeah, oh oh, oh oh, oh oh

  gitchy, gitchy
  ooh la la
  da doo ron ron
  you won't get far

  animals in
  the midnight zone
  when you own the world
  you're always home

  get your hands dirty
  roll up them sleeves
  brainwashed or true believers?
  buy flash cars
  diamond rings
  expensive holes to bury things

  i'm machine
  i'm obsolete
  in the land of the free
  immortality

  if i had a tail
  i'd own the night
  if i had a tail
  i'd swat the flies

  oh-oh-oh, oh oh, oh oh, oh oh
  oh-oh-oh, oh oh, oh oh, oh oh

  see me dancing on the stars
  see me dance...

  if i have a tail
  i will control the night
  if i have a tail
  i will control the night
  if i have a tail
  i will control the night

  when we have a tail
  we will control...
 • iyi bi çocuk olursanız alex turner'ın vokallerini duyabileceğiniz bir şarkıdır ayrıca.
 • "if i had it all" olarak okuduğum başlık.
  (bkz: yaran yanlış okumalar)
 • geçen gün üzerinde düşündüğümdür.
  herhalde fareninki gibi tüysüz çirkin olurdu. bir sincabınki gibi olsa herkes ister, süslerdi.
 • ıf i had a tail; i wouldn't have any "premature ejaculation" problem. when one is over, the other one starts.
 • gitarları buram buram gimme shelter kokan şarkı. josh abi gizliden selam çakmıştır stonesa .

  http://www.youtube.com/watch?v=21pj2m45p0i
 • arkadaşlar kanalıma hoşgeldiniz,
  banagoresutonlaragorecukoleta nın mutfağında bugün tütsülenmiş if i had a tail tarifini çok özel detaylarıyla siz sevgili izleyenlerimizle paylaşıyoruz. bildiğiniz gibi tütsülenmiş if i had a tail stoner rock çöllerinde göçebe yaşayan kabilelerin esrarın illegal ilan edilmesine müteakip geliştirdikleri alternatif bir tarif.

  malzemelerimiz:
  -macallan select oak single malt scotch whisky
  -balmoral puro 2 adet
  -harman kardon ses sistemi
  -if i had a tail
  -kül tablası ve viski bardağı
  -plastik buz küpleri (isteğe göre)

  şimdi arkadaşlar öncelikle, adab-ı muaşeret gereği, mutlaka üzerimize en azından bir tişört, ayağımıza da hiç olmazsa çorap giyiyor, ortama sağ ayağımızla attığımız bir adımla giriyoruz.

  standart bir no-frost buzlukta yalnızca 10 dakika kadar şokladığımız viski bardağını çıkarıyoruz. soğutma sistemlerinin mucidinin oliver evans olduğunu hatırlatmakta fayda var. bildiğiniz gibi kanalımızda tariflerin yanısıra bu tarz genel kültür bilgilerine yer veriyoruz. birazdan single malt iskoç viskisi bocalayacağımız bardağımızın içine standart buz tepsilerinde su dondurularak elde edilen buzlardan atmak tıpkı japonyada bahşiş bırakmak veya yeni zelandada korna çalmak gibi bir çok kültürde ciddi boyutta ayıplanmaktadır. "yavaş içicem, bardak değil kova ile içicem, ısınmasın." gibi önermelerde plastik buzlardan kullanmanız viskinizin suyla seyrelmesine engel olacağından bir nebze şeyapılabilir.

  viskimizi bardağa 12 yaşında standart ebatlarda bir kız çocuğunun 3. parmağı kalınlığında koymamız icap eder. ev ortamında hazırlanan bu tarifimizde 12 yaşında standart ebatlarda bir kız çocuğunun parmaklarının sizin herhangi bir parmağınızdan ince olduğunu bilmeniz ve buna göre hareket etmeniz yeterli olacaktır.

  viskimizi hazırlama seansı sonrası daha önceden hava almaması için uygun ortamlarda belki silica ile bekletilmiş balmoral purolarımızı yaklaşık 10 dakika havalandırıyoruz.
  kül tablamızı düz sert bir zemine yerleştiriyoruz ve balmoral purolarımızı her iki yanına simetrik bir şekilde yerleştiriyoruz. takiben bir tanesini alıp usulünce yakıyor ve sık, seri birkaç nefesle ortamı tütsülüyoruz.
  balmoral markası dominik cumhuriyeti menşeili olup, başkenti santa domingo olan ve haiti ile hispaniola adasını paylaşan bu ülke karayiplerde yer almaktadır.

  montrealli sidney harman ve onun amiri konumundaki mühendis bernard kardon tarafından bulunan firmanın üretmiş olduğu harman kardon ses sistemlerine bağlı müzik çalabilen herhangi bir elektronik cihazımızı açıp öncelikle if i had a tail şarkısını repeate alarak başlatıyoruz.

  şarkının ilk üç tekrarında ivmelenen ve şarkının her dinlenişine yaklaşık 2,6 yudum ortalama olacak şekilde titrasyon ile uygun viski dozuna ulaşıyor 3 dinlenişten sonraki dinleyişlerde tekrar başına 3,3 yudum viski içerek devam ediyoruz. eş zamanlı olarak önceden tütsülemiş olduğumuz ortama, "puro sönmesin" yaklaşımıyla seyrek idame dozlarında duman salıyoruz. ancak tabi alkolün antitüssif yani öksürük baskılayıcı etkisi nedeniyle şarkının 3. dinlenişi itibariyle lise tuvaletinde sigara içer gibi "beyler külü düşmiycek asılın" şeklinde puroyu önplana alıyoruz.

  antitüssif demişken, öksürük şuruplarının bir kısmında etken madde olan kodein, morfin precursoru, yani öncüsü olup içildikten sonra karaciğerde morfine çevrilir. hani rap şarkılarında "bardağımda kodein hee yoo" falan duyarsanız bu bilgiyle badass motherfucker ve geek izlenimlerini aynı anda vererek yanınızdaki kızı tavlayın kıps. (kadını benimki gibi eczacı olanlar üzerinde işe yaramayabilir, sonra ekşimeyin)

  tütsülenmiş if i had a tail 10. tekrarı itibariyle hissettikleriniz yorumlarda paylaşmayı; eğer bu vidyodan keyif aldıysanız beğeni tuşuna basmayı ve kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.

  hoşçakalın arkadaşlar!