• ankara'nın eğlence adresi if performance'ın şubeleşme yolunda ataşehir'in ardından açmaya hazırlandığı ikinci şubedir.
  • 13 ocak'ta gökhan türkmen konseri ile açılışını yapacak mekan.
  • açılışı 17 ocak 2017 tarihine ertelenmiş mekan.
  • ilk kez gitme imkanı buldugum mekan
    konser mekanı olarak başarılı ses sistemleri sanırım yeni olmasından kaynaklı çok iyi
    en büyük güzelliği tuborg bira satıyor olmaları 33luk satıyorlar keşke 50 lik de satsalar
    bir başka güzel yanı var ki mekanın en güzel yerini sigara içme alanı olarak ayırmış da olmaları bu samimi ve güzel davranislarindan dolayı teşekkür ederiz efenim
  • daha fazla alternatif gruplara yer verirlerse daha iyi olacağını düşünüyorum.
  • bizi birsen tezer bülent ortaçgil konserinde 1 saate yakın bekleten vestiyer kazık mekan. tamam eyvallah şehrin böyle yerlere ihtiyacı var ama bu kadar da kaprisli olunmaz ki.
  • sosyal medya hesabı goygoyun dibine vurmaktadır.
  • bugün aly & fila'yı ağırlayacak olan mekan.

biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/ur406/turkiye/tr
  • dün vega konserini izlemek için ilk olarak gittiğimiz mekan . oldukça ferahtı ve konser boyunca zerre terlemedik.konser girişinde oluşan kuyruk haricinde bana göre kusursuz olmuş . ayrıca "artık yeni taksim beşiktaştır" minvalinde cümlelerin de altının dolmaya başladığını ilk olarak hissettim. zira ben beşiktaşımızın meyhaneleri,pubları,kafelerinden ziyade bu tarz kültür ,sanat,aktivite merkezleri ile dolu olması yönünden 'yeni taksim'olmasını daha çok isterim. beşiktaş için önemli bir boşluğu doldurmuş ,gerçekten sevindirici.
  • buraya girmeden önce hemen karşısındaki mekanda daha ucuza demlenmekte fayda var.
hesabın var mı? giriş yap