• yok kardeş yok. ya ben kruger sendromu yaşıyorum ya da bu mekan işletmecileri bimden transfer. kardeşim performans hall diyorsun mekan içi ses düzenin ve akustigin leş gibi. bir levent yüksel konserine kaç bilet sattın arkadaş. iceride birbirine sürtünmeden eglenene madalya takiyorlar. ah be levent abi senin için çiğ tavuk yedik.

özet: bir daha gitmem. eskişehir'de istanbul ayarında bir mekan diye sevindik ama mekan mahalle kıraathanesinin ışıklı versiyonu. gelen sanatçılara yazıktır.
  • levent yüksel konserinde insanları tövbe ettiren mekandır.
    mekana ilk kez gittim, beklediğimden küçüktü.
    öyle bir kalabalık vardı ki başlangıçta fazla bilet sattıklarını sandım, ancak bir de baktık ki online olarak sadece "ayakta" bilet satsalar da sahne önündeki bir kısma set çekerek loca haline getirmişler. ciddi bir alan ayırmışlar o bölüme. zaten çok çok büyük olmayan mekanın balkon kısmını da localara ayırmışlar. insanların bir kısmı kapının ağzında, bir kısmı birbirine çarparak, bir kısmı ise birasını bile içemeyerek geceyi geçirmişlerdir.
    garsonları da, barmenleri de insanlara karşı oldukça kaba ve laubalidir. özellikle garsonlar o sıkışıklıkta müşterilerini iterek geçtiler.
    eşim levent yüksel'i çok sevdiği için merak ettim ve sordum. alt kat loca kısmı 1800 tl, üst kat ise 3000 tl'imiş. eskişehir şartlarında büyük paralar bunlar.
    öte yandan isminde "performace hall" geçen bir mekan için ses sistemi de berbattı.

özetle sosyal medyada "gece ıf'de biter" pohpohlamasını şöyle değiştirdik arkadaşlarla, "gece ıf'de başlamadan biter"

sosyal medya hesaplarını, pazarlama stratejilerini yöneten arkadaşları da tebrik ederim, bir gidenin ikinci kez gitme ihtimalinin oldukça zayıf olduğu, memnuniyet seviyesinin bu denli düşük olduğu bir mekanın pr'ını güzel yapıyorlar. keşke onlar işletse.
  • bugün melek mosso konseriyle açıldı. bu ne kalabalık arkadaş. mekan harika olmuş. çok geniş ve ferah. havalandırma çok iyi. godoman amcalar için üst katta localar yapılmış. if kültürüne ters ama sahne önünden ve ayak altından uzaklaştırmak için akıllıca bir çözüm olmuş. eskişehir öğrenciye endeksli bir şehir olduğu için öğrenciyle birlikte belirli bir yaş kesiminin üstüne de hitap eden mekan yok idi. public tube arena ve spr nin ardından iyi bira içilip güzel müzik dinlenebilecek yeni bir mekan ve şehir için gerekli bir soluk oldu. hoşgeldin if.
  • adamlar konseri nedeniyle ilk kez gittim. aşırı bir kalabalık vardı ve bizim minik grubumuz dışında maske takan yoktu. hiçbir önlem yoktu, içerisi hınca hınç doluydu. iki saat önceden gidip sahne önüne yapışmadıysan sahneyi görmek çok zordu. (en azından bir ekran koymak zor olmasa gerek.)görmeyelim peki, müziğe odaklanalım desen ses düzeni bozuktu ve solistin sesi ortalardan itibaren yeterince duyulmuyordu. konser biletinde yer seçeneği olmadığı halde üst kattaki balkonlar doluydu, kimdir nedir bu kişiler bilemiyorum. bu mekanı tasarlayan kişi dinleyici olarak herhangi bir konsere katılarak nelerin ters gittiğini rahatlıkla anlayabilirdi. otur sıfır demiyorum ama çok daha iyisi yapılabilirdi.
  • açılışlarını spr pub'a yürüyerek duyuran yeni if performance hall şubesi.
  • manga konseri vesilesiyle gittiğim mekan,bayağı güzel yukarı katta mafyatik kekolar için localar var.ama içerisi kalabalık olduğunda çok sıcaklıyor nefes alamıyorsunuz.
  • levent yüksel konserine alınık iki kişilik bilet aradığım mekan. gidemeyecek olanlarla bir ihtimal yeşillendirir belki (umut dünyası).

tanım: tepebaşı belediyesinin karşısında bulunan "cassaba modern" 'in içinde bulunan konser/etkinlik yeri.
  • bu akşam yeni türkü konserine ev sahipliği yapacak olan mekan.

2 adet biletim var ve maalesef gidemeyeceğiz, ilgilenenler irtibata geçebilir.
hesabın var mı? giriş yap