şükela:  tümü | bugün
  • bunların başında metro turizm ve yurtiçi kargo gelir. abi bir insan nasıl metro turizm ile seyahat eder, nasıl malını yurtiçi kargo'ya emanet eder akıl alır gibi değil. ben bir dönem yurtiçi kargo ile gönderim yapan internet sitelerinden alışveriş bile yapmıyordum. yolcusunun suratına akıtan firma ise başka bir işletme fakültesi ders konusu. milletimiz mazoşist olsa gerek.
  • kendi halinde seyrederken birden bire orantısızca sıçrama yapıp büyüyen firmalardır.
  • yolcunun agzina yuzune attirilan otobus firmasi
  • tabi ki de türkiye cumhuriyeti'dir
    yıllardır bir aile şirketi gibi yönetiliyor. sadece yöneticilerin ve onların iştiraklerinin durumu gözetiliyor.
  • (bkz: kristal kola)

adamlar hala ayakta amk. kim alıyor lan bunu kim içiyor ?

edit : ihlas holding bünyesindeymiş, bu yüzden batmıyormuş efenim.
  • (bkz: saray muhallebicisi)

sahibinin, damadının ve herhâlde tüm aile efradının fetöcü olduğu, istanbul'u soyup soğana çevirdikleri gerçeği ayyuka çıkmışken, teşvikiye, ataköy galleria vb. mekânlarının hâlâ daha çok iş yapması neyle açıklanabiliyor, aklım almıyor.

hayır, sattıkları şeyler de gayet sıradan ürünler. hani bulunmaz hint kumaşı filan da değiller. gerçekten anlamlandıramıyorum.

demek halkımız baya baya fetöcülerden memnun. ben bunu anlıyorum.

kendi adıma, adımımı atmadığım fetö finansörü firmadır.
  • (bkz: madame coco)

parisli ev butiği’nden çer çöp satan bir milyoncuya dönüş yapan firma. eskiden 50-100 m2’lik mağazalarda mutlu alışverişler yaparken şimdi 300-400 m2’lik ruhsuz mağazalarda ucuz bardak çanaktan başka bir şey göremiyorsunuz.
  • (bkz: chp)
  • (bkz: mng kargo)
    müşteri memnuniyeti takibi yok. info'larına 3 ay önce attığım maile dönüş bile olmadı. sıkıntın ne diye arayan soran da olmadı.

kargo teslimat konusunda bildiğiniz (bkz: laylaylom) modundalar. şunu düşünebiliyor musunuz; kargo gönderilecek şirketten. lojistikteki arkadaşlar diyorlar ki "zamanında mı gitsin yoksa mng'yle göndersekte olur mu?"

edit:

kimse kargo firmaları batsın diye ummuyor ancak insanları kendilerine mahkum gibi görüp kafalarına göre davranan iş bilmez adamları kilit pozisyonlarda bırakmayıverecekler bir zahmet. "kargo firmalarının batması imkansız" diyenler dev alışveriş sitelerinin özellikle büyükşehirlerde kendi dağıtım şirketleri ile teslimat yaptıklarını dikkate almalılar.

bildiklerim;
    (bkz: hepsiexpress)
    (bkz: kolaygelsin)
    trendyol lojistik