*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • en üst edit: cnn'de haberi yapan özgen aydos ile konuyla ilgili konuştum. ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

  https://i.hizliresim.com/njbdvv.png

  konu başlıkları:

  - zanlının mahkemeye sevk edildiği bilgisini ahlak büronun verdiği teyit edildi.
  - zanlının 24 yaşında olduğu bilgisi polis tarafından verildi.
  - polis yaşları küçük olduğu için mağdurlar hakkında bilgi vermemiş ama birden fazla olduğunu belli etmiş.
  - haber bugün yapıldı çünkü polisten teyit beklendi.

  üst edit: sözlük dışı için 42mehmetgok@gmail.com adlı mail adresi oluşturdum. şahısın tehdit ettiği başka mağdurlar var ise bu mail adresinden bana ulaşıp kimliğinizi gizleyerek buraya ekleyebilirim.
  ayrıca çok mesaj alıyorum herkese dönemedim genel bir açıklama yapmak istiyorum. herkes mesajları nasıl elde ettiğimi sormuş. arkadaşlar konu ile doğrudan alakam yok. mağdurlarlı tanımıyorum. bir facebook grubunda paylaşılmış ilk olarak. daha sonra oradaki gönderiyi gören bir arkadaşım benim de olduğum bir grupta konuyu paylaştı. ben de sözlüğe taşıdım. konunun ilk paylaşıldığı gruptaki gönderiye ulaşmaya çalıştım ama kaldırılmış. olayın en az iki mağduru var, teyit.

  aşağıda paylaşacağım yazışmaların sahibi şahıs. adı mehmet gök. 1997 doğumlu olduğu ve konya'da yaşadığı söyleniyor. kendisi 2000 doğumlu ve daha aşağı yaştaki kız çocuklarını kandırıp çıplak fotoğraflarını alıp, ifşa etmekle tehdit edip birlikte olmaya zorluyor üstüne bir de para istiyor. ekran görüntülerinin sırasını bilmediğim için rastgele atıyorum. işlediği bu iğrenç yüz kızartıcı suçun ilerideki hayatında karşısına sürekli çıkması için paylaşıyorum.

  instagram hesabını kapatmış ama ask.fm adlı sitedeki hesabını kaydettim.
  http://teyit.link/cvbfwah

  https://i.hizliresim.com/ayzjpq.jpg
  https://i.hizliresim.com/2ea0xa.jpg
  https://i.hizliresim.com/byzbpp.jpg
  https://i.hizliresim.com/zo3ybg.jpg
  https://i.hizliresim.com/0gz3al.jpg
  https://i.hizliresim.com/lbzgaj.jpg
  https://i.hizliresim.com/v3djqz.jpg

  (bkz: #71827400)

  edit: gencbiyazar ekledi. şahsın twitter adresi buymuş. kapanırsa diye teyit link.
  ayrıca siber@egm.gov.tr ve https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx adreslerinden şikayet yapılabilir demiş.

  edit 2: mbx ekledi:
  merhaba verdiğiniz linkten ihbarda bulunmak isteyenler için ihbar metni hazırladım ancak ilçeyi bilmediğimden karatay ilçesini seçerek gönderdim. farklı ilçe emniyet müdürlüklerine de ihbar yazısının gönderilmesi iyi olacaktır. bilgilendirmeyi ilk mesajda yazarsanız daha etkili olacaktır. ihbar gönderecek arkadaşlar için ihbar metni örneği;

  ekşi sözlük adlı internet sitesinde yer alan ve aşağıda linkini verdiğim başlığa göre; konya'da ikamet eden mehmet gök isimli kişi yaşı küçük kızlara, uygunsuz resimlerini ifşa edeceği tehdidiyle tecavüz ve taciz eyleminde bulunmaktadır. konu başlığına tehdit ve taciz mesajlarının ekran görüntüleri de eklenmiştir.

  suçun ve mağdurlara yönelik tehdidin ciddiyeti nedeniyle ivedilikle isnatların gerçekliğinin araştırılmasını ve suçun tespiti halinde gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum.
  ilgili link:
  (bkz: ifsa tehdidiyle kiz cocuklarini taciz eden konyali)

  edit 3: ismini vermek istemeyen bir yazar ekledi: facebook adresi de var, orada 24 yaşında gözüküyor. https://www.facebook.com/mimetgok

  edit 4: iyi aile gocugu ekledi: çocuk konya selçuklu'da yaşıyor. *** dersanesine gitmiş 1 yıl boyunca. *** arkası, *** doğru olan dersane.
  edit 4,5: dersaneden yazar arkadaşa ulaşmışlar. şahıs haziran ayında dersaneden ayrılmış. bizimle ilgisi yok kaldırır misiniz adimizi diye rica etmişler. o yüzden ismi sildim.

  telefon numarası da geldi. ama bunu paylaşmanın doğru olacağını düşünmüyorum.

  edit 5: super kahraman olsaydim baba olurdum ekledi:
  biraz evvel sizin yayınladığınız metin ile egm'ye şikeyette bulundum. hemen akabinde karatay emniyet müdürlüğünden *** isimli bir polis memuru(isminin ekşi sözlükte anılmamasını rica etti) konu ile ilgili çok sayıda şikayet aldıklarını, arama başlattıklarını, gerekli her türlü ihtimamı gösterdiklerini belirtti.
  aldığımız ihbarlar içinde sadece sizin telefon numaranız vardı, o yüzden bilgi vermek istedim dedi.

  yapılan ihbarlar için siz de belirtmişsiniz ama konyanın diğer ilçelerine şikayette bulunulursa genel bi arama başlamış olur. karatay ilçesi şu an bu şikayetlerden dolayı kitlenmiş durumdaymış. entrynize bu durumu belirten bir ek yapabilirseniz faydalı olacağı kanaatindeyim.

  edit 6: bu onursuz şahsın facebook profilinde 2014 yılında otobüste yanına oturan bir kız öğrencinin gizlice fotoğrafını çekip "yanıma oturdu ne yapayım sizce" notuyla paylaştığını görebilirsiniz. kız arkadaşımızın gizliliğini ihlal etmemek adına linkini eklemiyorum. sadece kimse masumiyet karinesi diye maval okumasın diye bu notu eklemek istedim.

  edit 7: heyav ekledi: üni nalçacılılar adlı bir grup şahsın evine gittiğiyle ilgili bir facebook gönderisi paylaşmış.
  *** linki kaldırdım, sebebi edit 13'te.

  edit 8: modern homeros önerdi:

  bi mail adresi açıp, ilk entry'e maili yaz, başka kızlarda vardır bundan böyle mesajlar alan, o mail adresine kimlikleri gizli kalacak şekilde ss atsınlar.
  ekran görüntülerini kendi alacakları ve anonim bir mailden atacakları için, ailem öğrenir korkusu olmadan gönderebilirler.
  böylelikle yediği bokların sayısı artar, sayı arttıkça muhtemelen cezası artar.

  edit 9: reginazodiacus ekledi:

  merhaba, lütfen kanalların whatsapp ihbar hatlarını da ekler misin insanlar oraya da ihbarda bulunsun bu *** ifşa edilsin, edilsin ki bu kız çocukları sindirilmesin ve aileleri şikayette bulunsun
  show tv = `0 (533) 701 91 61`
  kanal d =` 0 (530) 930 04 91`
  fox tv = `0 (542) 370 45 45`
  star tv = `0 (542) 800 80 80`

  edit 10: mail ile ulaşan bir arkadaş, şahsın tanıdığı ile konuşmuş. uyuşturucu hap ve ot iddiaları var. şikayetlerinize bu bilgileri de ekleyebilirsiniz.

  https://i.hizliresim.com/6yaz2p.png
  https://i.hizliresim.com/yz6pml.png
  https://i.hizliresim.com/gymvy2.png
  https://i.hizliresim.com/zjjmay.png

  edit 11: midnight black ekledi:
  merhaba.. mehmet gök ile ilgili konuyu ankara eski emniyet amiri akrabam ile görüştüm. kendisi konuyla ilgileneceğini ve şu adreslere gerekli şikayetlerin yapılmasını iletti.
  bimer başbakanlık ihbar merkezi
  cimer cumhurbaşkanlığı ihbar merkezi

  edit 12: mail üzerinden gelen bir bilgi var. 3 sene önce yanında çalıştırdığını söyleyen kişi yakalandığını iddia etmiş.

  https://i.hizliresim.com/mav6r1.png
  https://i.hizliresim.com/loleyo.png

  edit 13: rev d wayne love uyardı: yukarıda bahsettiğim şahısı evinde ziyaret eden konyalı grup aynı gönderiye şöyle bir yorum yazmış:
  "herkes farklı farklı yorumlar yapıyor gerekli her şey yapıldı sonra emniyete teslim edildi arkadaşlar siz oldaydınız ne yapardınız diye bir soru sorduk kendimize ondan sonra her şey yapılıp emniyete teslim edildi sonrası cezaevindeki arkadaşlara kalıyor."

  ayrıca sibrizzio "haberlere düşene kadar veya emniyetten teyit alana kadar yakalandı ihbarını yayınlamayalım. akrabası olup, ters köşeye yatırmak isteyebilir. hemen güvenmeyelim." ve xerath "resmi bir merci dışında yakalandığını söyleyene itibar etme, belki onun tanıdığı biridir. yakalandı dedirterek insanların peşini bırakacağını falan düşünüp böyle bi tezgah yapmış olabilir yani." şeklinde uyarmış. o yüzden ilgili konyalı grubun linkini kaldırdım.

  edit 14: arkadaşlar cnn'de bir haber yayınlandı. olayın bir gün sonrası tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildiğine yönelik. ama haber bugün yayınlandı. resmi makamlardan haber verilene kadar olayın peşini bırakmıyoruz. gerçekten mahkemeye sevk edildiyse dahi, mahkeme sonucu belli değil, kaç gün geçmesine rağmen.

  lütfen, cep telefonu numarası ve e-posta adresinizi de bırakarak, egm ihbar, bimer, cimer sitelerinde konuyla ilgili bilgi almak istediğinize dair başvuruda bulunun. ben şahsım adına başvuruda bulundum ama cevap alamadım. ne kadar çok olursak o kadar iyi. hâlâ bir açıklama yok. acaba bu sapık zihniyetli onursuz şahsın eniştesi gerçekten emniyet personeli mi diye şüpheler oluşuyor bende.

  https://www.cnnturk.com/…taciz-eden-zanli-yakalandi
 • daha doğru bir tanımlama için (bkz: ifşa tehdidiyle kız çocuklarını taciz eden piç)
 • konya'ya gidip anasını sikmek istediğim orospu çocuğu. yüzün, adın nasılsa elimde. böyle orospu çocuğu kanı bozukların yaşamasına gerek dahi yok.

  edit: çocuk demeyin şu amına kodumun evladına. o mantıkla ben de çocuğum. kimsenin gidip kızına sevgilisine yürürken bile iki saniyeden fazla bakmıyorum amk. gelmiş yirmi yaşına ne çocuğu? insanlar 15 yaşında savaşa gidip 16 yaşında baba olup aile kuruyordu bu ülkede. meşrulaştırmaya çalışmayın. kim bilir kaç kızdan istediğini aldı, arkadaşlarına dağıttı, insanların hayatını kararttı bu ölüsünü siktimin çocuğu. bunun gibi diğer piçler de var yok değil. ama bunu doğduğuna pişman edeceksin ki diğerleri de yapmaya korkacak. bulduğunu sikeceksin. ulan ben insanlara selam yazmaya korkuyorum soru soracağım zaman abaza tacizci olmayalım diye.
 • konyalı olmasını özellikle vurgulayalim. chp'nin epey oy potansiyeli var orda. sapik kesin chp'lidir.
 • abi yeter ya kimse mahkeme falan demesin. tehdidi gerçekleştiren de çocuk diyenin kalbini kırarım. böyle çocuk mu olur lan?

  alacaksın bu piçi, götüreceksin ıssız bir yere, kız çocuklarını tehdit etmek neymiş göstereceksin.

  konya, şaşırtmadı.

  edit: archer05 başta olmak üzere birçok yazar uyardı konya ile ilgili. teşekkür ediyorum hepsine. amacım tabii ki konyalıları küçümsemek değil, haddim de değil zaten. bu anlamda tüm samimiyetimle; popülist olduğunu düşündüğüm cümlemden ötürü özür diliyorum. sadece o cümleyi silmek samimiyetsiz olurdu.

  ancak keşke hiçbir yerde olmasa romantizminden ziyade, nerede bir aşağılık olay varsa mağdurun hakkını gözetmek umuduyla bitiriyorum edit'i.
 • doğruysa, yazışmalarda bahsettiği emniyet müdürü eniştesiyle birlikte götlerine cop sokulması gereken orospuçocuğudur.

  konyalı vurgusu yersiz olmuş. bu orospuçocuklarından her şehirde var.

  not: konya'da 4,5 yıl okumuş, hergün küfür etmiş kişi.
 • dini bütün çocuklar onlar,yapmazlar öyle bir şey...
  dindar nesil yetiştirme projesinin ilk meyvelerini vermeye başladığına tanık olduğumuz nesildir.
 • muhtemelen birkaç gün içinde dayak yediği videolar da ifşa edilecektir.
  orospu çocuğu !
 • (bkz: up)

  burnundan gelmeli tüm bunlar burnundan.
 • “iğrenç yüz kızartıcı suçu ileri ki hayatında karşısına” çıkmasından ziyade yaşadığı süre boyunca kıçında bardakla gezmesini diliyorum. umarım en yakın sürede tutuklanır ve cezaevinde bol bol onun bunun dölünü yutup, kremsiz sikilir.