şükela:  tümü | bugün
  • uzun süre sigara içmedikten sonraki sigarayla aynı olan durum.zaten aç olan karın ve sigarasızlık kafayı buldurmuştur kişiye.ama yemektan sonra yakılan sigara ve çekilen ilk nefes sigaranın nasıl bi melet olduğunu göstermektedir.sanki kişi ilk defa sigara içiyomuş havasına girer ve dünyanın dönüşünü daha bi hisseder.
  • birden maziye dogru goturdu bu ozel sigara beni..henuz jti'nin canimiz cigerimiz kisa cameli pic etmedigi zamanlardi iftardan hemen sonra kitliktan cikmiscasina abanirdik sigaraya ve daha yarisina gelmeden kafa bir hos olurdu..
  • 12 senelik ağır hapis cezası ardından seks yapmak gibi; ilkinden tam olarak birşey anlayamazsınız.
  • dunyanin en buyuk zevklerinden biridir,hafif bi bas donmesi olur sanki hafif alkol alinmis gibi,ruhunun ozgurlestigi,nirvanaya ulastigin andir,orgazm olduktan sonra tatli bi uykunun bastirmasi gibi biseydir (ramazan ramazan sacmaladım )
  • bazen hayalinin bile hafiften başınızı döndürdüğü güzellik. yalnız iftar için eve koştururken ezanı duyup sofraya geç kalacağınızı anlayıp yaktığınız anda sizi kafa üstü düşürme tehlikesi var. dikkat diyorum.*
  • 13-14 saat sigarasız kalan bünyenin vuslata erişmesi.bir tanesinin bile vucuda ölümcül etki yaptıgını düşünürsek orucunu ard arda 3 sigara ile açan benim ömrüm çok uzun sürmese gerek.direk baş dönesi tansiyonun fıcıtması normalde 64 atan nabzımın 85 atmaya başlaması gözlerin yarıya inmesi ama sonuç olarak mutluluk.
  • kardiyologlar tarafından kalp krizini tetiklediği belirtilen sigaradır.