• kendilerinden haber beklediğim servistir.

ayrıca iphone uygulamasına göz atmak isterseniz:
    https://itunes.apple.com/…8688252?mt=8&ign-mpt=uo=4
  • "paranı senden cok dusunen biri" mottosuna sahip uygulama.
  • mesele şu ki kaydolurken sizden tc kimlik numaranızı, doğum tarihinizi, telefonunuzu ve e-postanızı istiyor(isim-soyad istemiyor) ama herhangi bir kullanıcı sözleşmesi yok. ilginç.
  • en kisa zamanda androgaranti versiyonunu bekledigim guzel bi uygulama. anneminkinden denedim de pek bi tatli biseye benziyo. hadi insallah.
  • igaranti paracard isimli kartını istediğim, ücret olarak hiçbir şey talep etmeyen garanti fasilitesi. acaba sonradan bana bi sürü masraf çıkarır mı yoksa ücretsiz mi tamamen? bilen yeşillendirsin bi bok yedim içim içimi kemiriyo.
  • simdi mantik olarak hic bir bankanin sizi/bizi dusunmeyecegini adimiz gibi bildigimiz icin pratikte "mottosal olarak" mumkun olmayan uygulama.

adamlar bizi degil bizden bir kurus daha fazla nasil kazanirlar onun pesindeler. bugun boyle baslar yarin hizmet basina 0,5 kurustan baslarayak didiklemeye baslarlar. yani elimde olsa (ki aslinda mumkun mertebe yapmaya calisiyorum) bankanin onunden gecmem, yagmur yagsa sacaginin altina saklanmam.

banka nedir ya?
  • garanti enpara.com un aylardır yapmadığını yapmış mobil uygulamalr ve sitesi ile benzer bi oluşum oluşturmuş.
  • guzel uygulama.

cok iyi dusunulmus olsa dahi, bir sorununuz olduğunda musteri temsilcisi button'unun bir ise yaramadigi fasilitedir. alo garanti subemizi arayın demekteler. alo garanti de subeye yonlendirmekte boylece, ben de ufak bir adres degisikligi icin yaklasik bir gunumu kaybediyorum. bizler bankalarin kolesi oldugumuz icin kovala kos tabii bankanin pesinden.
  • logosu world of goo oyunundaki goo toplarıyla yapılmış gibi duran garanti hizmeti
    bu goo bu da igaranti
  • fikrin cikis noktasi, amerika'da turbo tax'i yapan intuit isimli sirketin bir diger super urunu olan mint.com'dur.

hatta gordugum kadariyla, konsept birebir mint.com'dan araktir.

ha faydali midir, kullanmayi bilene cok faydalidir. deneyip gorelim.
hesabın var mı? giriş yap