şükela:  tümü | bugün
 • http://www.haber7.com/…irda-doktora-bicakli-saldiri

  daha uzmanlığı alalı, göreve başlayalı 1 yıl olmuşken, tırnağı etmeyecek insanlara faydam olsun diye hayatını senelerce ertelemişken, bir insan müsveddesi tarafından kalbinden ve karnından bıçaklanan meslektaşım.

  tamam iyi yaşamıyoruz, tamam insanca yaşamıyoruz, tamam sizsiniz, efendimizsiniz, cahilliğinizle sizin duyduğunuz kadar biz de gurur duyuyoruz, kibrinizi haklı buluyoruz. tamam alın ne varsa alın, daha fazla alın. ama ulan yaşamamıza izin verin bari be.

  aşağıladığınız, değersizleştirdiğiniz, ötekileştirdiğiniz yetmedi öldürmek bitsin artık be.

  doktorsuz kalın!

  edit: "tırnağı etmeyecek insanlar" tabirini alıp duyar kasmaya çalışanlara: kastedilen, doktora, iyileştirmeye çalışan ele kalkan eldir. türkiye'de bu tipte insanları doğu batı üst alt diye ayıramıyorsun, her yerdeler, her tarafımızı sarmış durumdalar. kokuşmuşluk ırk renk din dil ayırt etmeden işlemiş durumda her yana, malesef.

  edit2: izmir tabip odası'ndan gelen bilgiye göre arkadaşımızın ameliyatı başarıyla sonuçlanmış, takip amaçlı erzurum'a sevki olacakmış.

  kalp dokusu hasarı ve aort yaralanması vardı, gelen habere göre. bu ölçekte bi hastanede, bu denli büyük bi ameliyatı gerçekleştirip başarıya ulaştıran ekibe tebrikleri bildirmek gerekir. umarız herhangi bir sekel kalmadan hayatına devam edebilir hekim arkadaş.

  edit3: sabah itibariyle arkadaşımız solunum cihazından ayrılmış, gözlerini açmış hatta gülümsemiş. fotoğrafı dahi ulaştı:)
  mutluyuz, umarız hiçbir sıkıntı olmadan hayatına devam edebilir.

  mutluyuz ama hala sinirliyiz, bunun son olmadığını biliyoruz çünkü.

  ayrıca bugün, 29 eylül 2017 cuma günü saat 12:30'da, uzmanlık eğitimini tamamladığı izmir bozyaka eah'ta ttb tarafından basın açıklaması yapılacak.

  geçmiş olsun.
 • vay be sen onca sene oku sonra igdira yasamaya git tasmasiz itin biri kalbinden bicaklasin.
 • ığdır devlet hastanesi'nde görevli üroloji uzmanı dr. serkan yarımoğlu, tartıştığı hastası ibrahim kum tarafından kalbinden ve karın boşluğundan bıçaklandı. saldırgan yakalanırken, durumu ağır olan dr. yarımoğlu, ameliyata alındı.

  şiddete destek veren ve ama diyen herkesin bu saldırıda payı vardır.

  umarım bu terör seni de aramızdan almaz kardeşim, o ameliyattan sağ salim çıkacaksın.
  facebook'undan ığdır paylaşımı ve yavrusu: http://phota.me/fokx.png

  https://www.medimagazin.com.tr/…k-11-681-74861.html
  https://www.haberler.com/…aralandi-10076584-haberi/

  doktor arkadaşımızın ığdır'da ilk yaptığı operasyon hürriyet'e haber olmuş: http://www.hurriyet.com.tr/…asi-operasyonu-40352311

  doktorsuz kalın!
 • (bkz: tırnağı etmeyecek insanlara faydam dokunsun diye)
  duyar kasmanız çok güzel fakat bakış açınız hastalıklı olmasın.
  edit: başlık sahibi bu sözü şiddet yanlılarına değil genele söylüyor. en azından yazısında öyle. mesajda küfredenlere söylüyorum, adamın yazdığını iyi okuyun.
  (bkz: fancia) gibi karaktersizler batıda ahlaksızlık olduğu zaman altına "türk" diye bakınız verecekmiş çünkü kendisi bu ülkedeki herkese eşit bakıyormuş.
 • devlet neredesin devlet, sesin çıkmıyor devlet. doktorun, öğretmenin, askerin, polisin bu halde koruyamıyorsun devlet!
 • ben bu insanlar için mi direndim lan? ben bu adamlar için mi sağır olmaktan kıl payı kurtuldum. ben bu adamlar için mi sokaklara çıkıp dayak yedim. ben bu adamlar yüzünden mi psikiyatriste görünüyorum... ben şimdi size nasıl üzüleyim? ben sizin için nasıl mücadele edeyim? daha güzel sağlık hizmeti almanız için niye çırpınayım? cehaletle, psikopatlıkla nasıl uğraşacağız? ne yapacağız? bunları nasıl durduracağız? zihinleri nasıl temizleyeceğiz?..

  bir sürü yurtdışı iş teklifini reddetmiştim. bir daha gelirse arkama bakmayacağım. hiçbir güzel hizmeti haketmiyorsunuz!
 • doktorlara parmak izi okuyuculu tetikli, yaralayıcı özelliği olan silah verilsin.
  saldırganlar yaralansın. özür dileyen tedavi edilsin. dilemeyen de, baytara yollansın. belki baytar yaşama hakkına karar verir ahırda.
 • umarım bir an önce doktor iyileşir. sağlık personellerinin güvenlik problemi var birçok hastanede. önlem alınması için birilerinin ölmesi mi bekleniyor? yuzbinlerce liralık ihale açılıyor özel güvenlikler için. biri bana söylesin o özel güvenlikler hastayı sıraya sokma, takati kalmayınca bağırıp çağırma dışında ne yapıyor. güvenlikler kendi işleri dışında kullanılıyor. az para ve uzun çalışma saatleri var. adam hasta dizmekten kapıdan uzaklaştırmaktan illallah etmiş.

  önlem alın artık.
 • ayrıca "it" "köpek" demeyin böyle yaratıklara. köpekler sadık hayvanlar ve asla bir doktorun kalbine bıçak saplamazlar.
 • ersin arslan'da da aynı şeyleri yazmıştık, okumuştuk 2012 yılıydı. yıllar geçti hala aynı yerde, aynı şeyleri yaşıyoruz.

  umarım sonun benzemez, ameliyat masasında yatmak yerine masa başında yerini alırsın.

hesabın var mı? giriş yap