şükela:  tümü | bugün
 • meral akşener beyanatı.

  --- spoiler ---

  yeniçağ’ın haberine göre, ankara'da gazetecilerle bir araya gelen meral akşener, ığdır'da aday çıkarmayacaklarını açıkladı. akşener, "bizim aday çıkarmamız durumunda belediyenin hdp'li olmasına kesin gözüyle bakılıyor. madem ığdır’da hdp ile yarışacak bu sistem, biz ığdır’da aday çıkarmayacağız. bu yüzden akp veya mhp'li bir belediye başkanının olmasında sakınca görmüyoruz" ifadelerini kullandı.
  --- spoiler ---
  haber
 • yavrusunu korumak için annelik güdüsüyle kurt sürüsüne saldıran koyunun “lan ne uğraşıyorum, nasıl olsa beni yiyecekler” deyip kendini teslim etme durumu.

  siyaset pragmatizmden ibaret değildir. doğru siyaset; mücadele, sembol ve ilkelerden müteşekkildir. rüzgarın ne getireceğini bilemezsin. hele türkiye gibi bir ülkede hiç bilemezsin. bu kadar pragmatizm kasan ve yenilgiyi daha en baştan kabullenen bir siyasi hareket, sadece ismi geçen yerde değil, ülke genelinde, şu an ve gelecekte başarısız olmaya ve yenilmeye mahkumdur.

  kendi programını uygula, kendi projelerini sun ve kendi siyasi hareketini geliştir diye demokratik siyaset var. senin ayrı bir ismin, ayrı bir amblemin, ayrı ilkelerin var. sana ne başka partilerden! seçimde sadece sen ve diğerleri vardır. hani resmi ittifak yaparsın, bu ittifaktan mhp gibi bir çıkar elde edersin o başka. ama müstakil bir partinin bu derece ucuz popülizm kasması, vizyonsuzluk göstergesidir ve en başta ığdır’daki seçmenine hakarettir.
 • iyi parti gibi ırkçı ve aşağılık zihniyetin olduğu ittifakı destekleyen kürtlerin beynini sikeyim.

  iyi parti ile akp-mhp arasında zihniyet olarak zerre fark yoktur.

  hdp seçmeni iyi partinin adayının olduğu yerde kesinlikle boykot uygulamalıdır ve uygulayacaktır.
 • akşener vecizesi.

  hemen ırkçı mırkçı diye damlamış teşkolar, kekolar, tırrekler. akpli bi kürt bld başkanı olsa da sıkıntı değil demek ki meral akşener için. zira kürt kelimesi de geçmiyor beyanında, hdpli diyor.
  sıkıntı sizde, kürt=hdp kafasında yaşıyorsunuz çünkü.
 • hdp gibi daha pkkya terorist demeyenlerin toplandıgı oluşuma yapılan en hafif eylem. asıl konuşulması gereken bu tür bir zihniyet nasıl parti kurar... rezil bir ülke işte hem teroristleri destekleyip hem de milletvekili maaşı alıyorlar.
 • pkk'nın siyasi uzantısı hdp karşısında yapılan doğru iş. mesele sakarya'nın ilçelerinde beka diye ittifak yapmak değil. beka meselesi hdp karşısında yapılan ittifak ile olur.

  umarım mhp adayı olan ülkücü isa yaşar tezel seçimleri kazanır.

  kürtçü yavşakların zoruna gitmiş. ırkçı faşist diye damlamış piçler.

  iyi parti ile hdp'yi yan yana getirmek kimsenin haddine değil.

  ekleme: mhp 2014'te sadece bin oy farkla kaybetmişti seçimi.
 • yok istanbulda ankarada izmirde hdp millet ittifakini destekliyormuş da görsünlermiş işte.

  oğlum kole zihniyeti nedir biraz araştırın. semer bile vursalar hdpliler "gene de sahiplerimize kurban oluruz" derler.

  (bkz: ev zencisi)

  (bkz: stockholm sendromu)
 • pkk sevici kekoları üzmüştür.