• süper iyi bir pc/console oyun sitesi.atari 2600 den amigaya kadar ne isterseniz buluyosunuz.eski kodlar,özellikler...aşmış derim(rotten a teşekkürler)
  • reklamları gayet düzgün olan oyun sitesi. google ad algoritması geçmişine göre reklam veriyor, ben hiç o tarz reklam görmüyorum günlerdir
  • türkiye'ye http://tr.ign.com/ adresinden adımını atmıştır.
  • 20. yılını kutlayan efsanevi site. bir zamanlar ign ismi altında çalışan biri olarak doğum günlerini kutluyor, beraber yaşlanmak istediğimi kendilerine iletiyorum.

her ne kadar arada herkesin sebebini tahmin ettiği ve çemkirdiği şeyler olsa da işinde dünyanın en iyisi olduğu bir gerçek.
  • youtube videolarina 30 saniyelik reklamlari dayamis. zaten 1-2 dakikalik trailer izleyecegim, trailer'in kendisi reklam zaten, ona da 30 saniyelik atlamasiz reklam koyuyorsun. takip ettigim kanallarin icinde en sik reklam cikaran kanal unvanini tasimaktadir. en azindan 5 san sonra atlamali reklam koyun...
  • uefa euro 2012 oyunu ile ilgili yorumu güldürmüştür bayağı: "ea sports: it's in the game… except when it's dlc."
  • burdan yanlislikla beles urun dagitandir. assasins creedler, mw3ler ve niceleri mevcut. sadece rakami degistirin sonundaki.
  • kısa, ancak müthiş bir psn oyunu olan journey'e 2012 goty veren site. şahsi seçimim değildi ancak kesinlikle yadırgamadım.
  • genelde video oyunlarına ağırlık veren elektronik eğlence sitesidir. dizi ve film kısımlarıda gayet başarılıdır. yaptıkları incelemelerde beni yanıltıkları pek olmamıştır. sözlükte bu kadar az bilinir olması ilginiç.
  • google maps ve earth'e fransa uydu görüntülerini sağlayan firma.
hesabın var mı? giriş yap