• (bkz: kişisel verileri ele geçirme veya yayma suçu)
    (bkz: türk ceza kanunu)
    madde 136- kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(bkz: çaresizlik)
  • tacizdir.

ayrıca kadının belirttiği gibi kalçasına iğne yapan personel mesajı atmıştır bu da olayın vehametini gösteriyor, yüzünde maske olan sadece kalçasını gördüğün bir kadına kalkıp da mesaj atamazsın ki
    telefon numarası kişisel bir veridir, personel hastanın telefon numarasını sadece gerekli hallerde kullanabilir; kendi çıkarı için kullanamaz.
    tacizciyi savunanlar tam liste için : #122108746
    bu olayı savunanlar var, gerizekalı mısınız yoksa cahil misiniz?
    "engelle geç" , " adamı işinden mi edeceksin işe girmek zor " diyen yavşaklar size hiçbir şey denilemez vallahi bakın, siz eğitilmez hasta varlıklarsınız.
    o adamın iş ahlakı olmadan kazandığı ekmek var ya hani demagoji yaptığınız götünüze girsin.
  • (bkz: b12)

beni hatırladınız mı diyor adam. iğne etki etmiş mi kontrol ediyor. çok fesatsınız!
  • sırf bu yüzden g.tümü domalmadan uzanarak yukardan küçük açıyorum. eğer ısrarla tamamını açmak isteyen olursa da başkasına iğne yaptırıyorum. (bkz: zaman kötü)

not: erkeğim lan.

not2: ne detayı oğlum erkeğim dedik mk.
  • mesajı atan tipe baktım. kısa,dar paça pantolon ve babet çorap kombinasyonu bulunuyor. yine şaşırtmadılar.
  • ahlaksız bir sapıktır. kadın hemşire, kadın doktor istenmesi o kadar yadırganacak bir şey değil demek ki...
  • bayanların bayan sağlık personeli istemesi o kadar da kötü ve gericilik kokan bir şey değil miş demek ki değil mi?
  • kadın rahatsız oluyorsa engeller gider. tanışmak istemesinin nesi kötü kafayı yediniz iyice
  • hep bu müjde ar'ın filmi yüzünden :)
  • kvkk’yı ihlal var, görevi kötüye kullanma var.

bu tacize girmez (mesaj bu kadarsa). tck’ya göre taciz olması için üst üste mesajlar atması lazım ya da araması lazım.
hesabın var mı? giriş yap