şükela:  tümü | bugün soru sor
  • edit: garcus adlı başlığı açan yazara, yalan haber boşuna up'lama dediğimde ana avrat sövdü. p*ç ergene bak. diğer entrylerine göz attım %80i küfürlü (bkz: yazarı engellemek farz oldu) .

    fotoğraf veya video yok mu.

    jandarma fotoğraf çekmenizi engelleyeceğini sanmıyorum, mahkemeye delil olarak sunacağım deyip fotograf çekebilirdiniz.
  • nasıl çekemezsin yanan eşyaları hocam? fotoğraf olmadan sadece yazıda kalacak olaya nasıl inanalım?
  • yaktılar da güzel kardeşim bu işin evveliyatı nedir? alkol ve uyuşturucu etkisi altındaki şahıslar "dur ulan şunları darp edip çadırlarını yakalım"mı dediler durduk yerde? iğneada oldukça güvenli bir yerdir. her yaz yüzlerce kişi çadırda kamp yapar. arabanı kitlemeden bırakıp gitsen bir ay sonra yine aynı şekilde bulursun. ne bir hırsızlık olur ne bir kavga dövüş. tatil dönemlerinde şopar nüfusunda artış görülebilir ancak onların da kimseye zararı olmaz. bundan sebep, hemen galeyana gelmeden önce detaylı ve tatmin edici bir açıklamaya ihtiyaç var derim.
  • "durduk yere bize saldırdılar" ve "yanan çadırımızın fotoğrafını çekemedik" şeklindeki iddialar sebebiyle pek inandırıcı gelmeyen durum.

    iğneada'nın denizi mükemmel değildir ama kamp yapmak kafa dağıtmak için birebirdir ve her gidişimde memnuniyetle ayrıldığım bir yerdir. belki birileri dikkat çekmek adına saçmalıklar üretiyor, belki de bu sene oraları kekolar bastı...