şükela:  tümü | bugün
 • etik değilmiş... bebeyim biz etik kelimesini sayın tff ve tüpçü hz. sözleşmeli hocamız fatih terim'i ayarttığında sözlüğümüzden çıkarttık. gidin tüpçüye anlatın derdinizi. :p
 • 34 yaşındayım, kendimi bildim bileli galatasaraylıyım.

  6-0'i da, kocaeli ve bilumum takımdan 4 yediğimiz sezonu da, şl'de 4'er yediğimiz sezonu da gördüm. ömrümde hiç bir şey beni takımımdan soğutamamıştı.

  bu anlaşma imzalanmışsa veya imzalanacaksa, bu yönetim bu takımın başından gidene kadar galatasaraylı değilim.

  net şekilde etik değildir. utanç kaynağıdır.
 • sezon orası teknik direktör değiştirmek nedir ya öteki teknik direktör gelince her şey yoluna girecekmiş gibi bide diğer takıma haber verilmemesi gerçekten skandal
 • football manager türevi oyunları pl manager 98'den beri oynayan biri olarak diyebilirim ki gayet etiktir.

  dağılabiliriz.
 • karabükspor'un yerinde olsam yılmaz vural ile anlaşarak kontra yapacağım durumdur.

  galatasaray'ın kaybedecek bir şeyi yok. nitekim igor tudor tahminimce kendi kariyerini bitirdi.
 • sözleşmede 150bin euroyu öderse gidebilir maddesi bulunuyorsa,yanlış bilmiyorsam takımla görüşmeye gerek kalmadan oyuncuya/teknik direktöre parayı ödeyip alabiliyorsun.

  burak yılmaz'a da aynı şekilde yapıldı bu. trabzonspor ile görüşülmedi. yani etik bu durum. ama tepkileri çekecektir tabi hocamızı elimizden aldılar diye.

  başarılı olur mu bilemem ama riekerink gibi kulubede sadece maçı izlemez,maç öncesi takımı iyi hazırlar.

  takımı zaten ligte oynadığı için hatta 2 hafta önce karşılaştığı için tanıyordur. zaaflarını gayet iyi biliyordur. hem bi ara ligte galatasaray'ı takip ediyorum araştırıyorum gibisinden şeyler demişti.

  bize hayırlı olsun diyip desteklemek kalıyor taraftar olarak.
 • işin etik boyutunu belirleyen şey sözleşmeler ise bravo bizim yönetime, dünyanın en etik işini yapmışlar. ancak söz konusu empatiyse, başkalarını zor duruma düşürmemekse ben bu yönetimin ağzına sıçayım.
  madem bu boku yiyeceksiniz, siktirin gidin devre arasında sözleşme imzalayın başka takımın hocasıyla.

  karabükspor yönetimi veya taraftarı ne bok yiyecek, ne hissedecek şu anda bilen var mı? durun lan, 3 sene önce federasyon terim'i ayartırken hepsine ana avrat sövmüştük biz dimi. ulan var ya şu futbol ortamı süzme orospu çocuğu kaynıyor yeminle, ve en büyük süzmeler de yönetim katında.
 • etiktir.

  asıl etik olmayan karabükspor yönetiminin tudor'un sözleşmesine 150 bin euroya karşılıklı serbest kalma maddesi eklemesidir. eğer senden memnun kalmazsak paranı verir göndeririz demek bu. bir anlamda 3 kere boş ol demek gibi.

  sözleşmeye aykırı yapılan bir şey yok ortada. sözleşmeler bunun için vardır, kimse ağlayıp zırlamasın boşuna.

  bu basiretsiz yönetimin getirebileceği en iyi adam buydu, 'başka teknik direktör yok' evet.

  umarım çok başarılı olursun tudor bey...
 • galatasaray'ın, sözleşmesinde bulunan 150.000- euroluk tazminat maddesini çalıştırarak gayet nizami ve etik şekilde transfer ettiği teknik direktör. antrenörlüğü iyidir ya da kötüdür bu kısmını zaman gösterecek, şimdiden fal açmaya gerek yok. kendisinin kurduğu kadro ve verdiği taktikle yönettiği takımı 2-3 maç izleyince taraftar verir notunu. kitabına uygun yapılmış bir transferdir ve hiçbir beis yoktur. madem o kadar değerliyse karabükspor ile yaptığı sözleşmede 1.500.000-euro yazması gerekirdi, dövünmeleri manasız.

  edit : imla
 • utanmadan sıkılmadan bazı gs taraftarları fatih terimin milli takıma gitmesi ile mukayese etmektedir. böyle düşünenlere söylüyorum '' acıyorum size '' cidden acınasısınız,ligin mütevazi bir kulübünün teknik menajerini ayartacak kadar aşağılık bir yönetiminiz var bravo size de yönetiminize de