şükela:  tümü | bugün
  • 3 ay içerisinde gerçekleşmesi muhtemeldir.
  • sneijder konusunda böyle devam ederse, hele bir iki yenilgi de alınca kısa zamanda vuku bulacak olan durum. zaten getirilmesi bile hataydı, o ayrı.
  • koca götlü hollandalı fanlarının en büyük dileği.

adamlar o çürük uğrunda galatasaray'ı unuttular amk tudor kim?
  • yerine sneijder teknik direktör olmalıdır.
    ergen fanboyların şimdiye kadar niye akıllarına gelmedi bilmiyorum; sneijder bu takıma menajer oyuncu olmalı; gerçi sarışının rezil futbolunu hocaya yükleyemezler o zaman formülden bir günah keçisi eksilir.
    tudor giderse uğurlar olsun ama her halükarda gidişi sneijder'in kovulması'ndan sonra gerçekleşecektir.
  • şino yokken galatasaray elenirse tudor gider, şino varken işler boka sararsa yönetimi yanına alarak gider.
  • 2013 yılında başladığı kariyerinde türkiye'nin en büyük 3 kulübünden birinde teknik direktör olarak devam ediyor. bence tecrübesiz. bu yüzden de başarılı olamayacaktır. galatasaray fazla sabretmez. dursun özbek gerizekalı olduğundan riekerink'i sezon ortası kovup bunu getirdi. aynısını buna da yapacaktır. sezon ortası da teknik direktör bulmak zor olduğundan gs 3 sene daha şampiyon olamaz.
  • 20 temmuz 2017 galatasaray östersunds fk maçı'nda yaşanacak bir hezimet durumunda, maçın hemen ardından gerçekleştirilecek olağanüstü yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanması muhtemel olan hadise. ancak, artık neredeyse herkes biliyor ki, igor tudor konusu bir teferruattır. mühim olan galatasaray'a kastetmişçesine işler yapan mevcut yönetim kurulunun görevden ayrılmasıdır. kendileri ve genel kurul'un ekseriyeti yüzsüzlüklerini defalarca ispatlamış olduklarından bu işi yapmak da taraftara düşecek gibi görünüyor.
  • 4 aralık 2017 tarihinde gerçekleşme ihtimali olan durum.
  • maçtan önce söyledik; (bkz: #72540985)
  • bu gecenin tek hayırlı yanı olabilecek olan durum.