• kendisi türk düşmanı terörist sevici bir çaylak. küfürbaz olması da cabası.

özeliikle spor ve siyaset olmak üzere bir çok başlıkta kendinden olmayanlara hakaret ve küfür etmiş. buraya sadece siyaset içerikli olanlardan bazı örnekler bırakıyorum:

"gerilla değil te ro ri st diyeceksin" (teröriste terörist denmesine üzülmüş, aklınca dalga geçiyor)

"milliyetçilik denilen aptal ideoloji ile sikilmeye muhtaçtır"

"sikko türkçüler", "türk medeniyeti yoktur", "çadırda yaşayıp davar güder aç kalınca ata biner tinerci gibi millete saldırırlar"

"gerizekalı türk", "aptal ülkenin aptal insanın aptal dizisi"

"aptal millyrtcilik", "şu millyetci dalamalarin"

"12 eylüldeki oruspu çocuklarıda masumdur değilimi" (komutanının dediğini yapmaktan başka şansı olmayan masum erlere küfür ediyor)

"cahil bir kitleyi demokrasi ile yönetmeye kalktı" (burada atatürk'ten bahsediyor. girdiye bakarsanız atatürk'e de hakaret etmek istediği ama cesaret edemediğini çok net anlarsınız)

"türkçü ülkücü oruspu çocukları"

daha aşağıya gitmedim bu kadar yeter sanırım. bir de silmeye kalkar diye hepsinin ekran görüntüsünü aldım.
    ayrıca kendisi bana srebrecina soykırımı üzerine yazdığım girdiden sonra mesaj attı. girdilerine bakınca cevap vermeye değmeyecek ırkçı ve soykırım destekçisi olduğunu gördüm. bakalım sözlük bu ırkçı, küfürbaz, karşındakinin fikirlerine saygı duymayan çaylak için ne yapacak?

not: tırnak içindeki yazım hataları kendisine, varsa geri kalanlar bana aittir.
  • özelden bol bol küfür eden, ama edebiyle tartıştığını öne süren, tek hücreli kadar beyni olmayan, tam çomar cinsi, engellemelik bir ırkçı çaylak.

durduk yere ettiği küfürlerden anladığım kadarı ile, balkan türkleri'ne karşı da çok özel bir nefreti var. ne ettiyse balkan insanı artık kendisine.
  • kafasının basmadığı konularda insanlara akıl vermeye çalışan hadsiz ve terbiyesiz bir çaylak. insan gibi, tartışmak istemiyorum iyi akşamlar dememe rağmen bir sürü hakaret ederek oturduğu yerden kendini yiyip bitiren bir tip, sanırım öfke kontrolü problemi var, birisi hayrına psikiyatriste yönlendiriversin.
  • bir garip suser. çok derin görüşlerini gelmiş özelden senli benli, knk’lı yazıyor. can sıkıcı. engellenmesi şiddetle önerilir. hakaret etmenin de bir adabı olmalı.
  • bu bilgisiz cahil geri kalmış habersiz salağı uçurun kardeşim. adam türklük kelimesini bile ırkçılık bellemiş bir cahil. türklük kelimesinden rahatsız olan bu adama gereği yapılmalıdır.
  • ben de bu kalın kafalı arkadaşa laf anlatmaya çalışanlar kervanına katıldım. önceden burayı görmüş olsam konuyu hiç uzatmazdım.

aslında bir başlıkta kendiyle ilgili tanımı kendisi yapmış.

cehaletinin farkında bile olmayan çaylak.

bu kadar suser yanılıyor olamaz.

(bkz: engelle)

edit: imla
  • umarım bu sığırı yazar olarak almazlar. sadece ben değilmişim rahatsız olan.

sözlük yönetimi sesimi duyun ve ricam bunu yazarlığa almayın. kalitesi çok ama çok düşük.
  • çok hadsiz bir suser. terapiste gitmesini önerdim. çirkinliği ile başka türlü başa çıkamayacak belli.
  • türkiyede yaşayıp, türkçe konuşup israil seviciliği yapan, bu toprakları onların hakkıymış gibi savunan ve bir de akılsızca yallah ötükene diyen bir yazar. hangi topraklardan kimi kovuyor bu yalayıcı anlamak güç. "iyi o zaman, israilde yaşa ve ibranice konuş" dediğinizde mavi ekran veren türk düşmanıdır. fazla üstüne gitmeyin buralarda takılsın.

beyniyle beraber komple çaylak bir yazar işte. allah annesine babasına sabır versin.
  • çocuk istismarı üzerinden mizah yapan porçay denen youtuber ı savunan bir çaylak. pişman oldum çaylaklara mesaj kısmını açtığıma :)
hesabın var mı? giriş yap