şükela:  tümü | bugün
  • her biri seçimi ikinci turda kazanacağından emin muhalefet liderlerinden duyulması muhtemel seçim vaadi.
    afrin ve kandil operasyonlarına karşı çıkıp operasyonu yöneten komutan ve orduya öfkelerini dile getirecek yöntemler bulan bu adamlardan beklenilen vaat gibi vaat. zaten taş üstüne taş koymak gibi bir dertleri de yok bildiğiniz gibi, yerli otomobil, nükleer santral, kanal istanbul vb. projeleri iptal etme vaatleri havada uçuşuyor. bilmiyorum ki bunlar iktidara kim için ne için talip oluyorlar!!
    sezgin'in partisinden dile getirilirse daha inandırıcı olur bence.
  • adama nickiyle küfredeceğim pçin aldığı nicke bak küfür de edemiyorum.

neyse kulağı yeterince çınlamıştır.
  • sırf nick altına aktoll yazılmasın diye cenk tosun kullanıcı adını alan, olmamış bir olayı oldu gibi gösterip başlık açan paralı uşak hezeyanı!

kanal istanbul falan yazmış! açlıktan nefesin kokacak hale gelmişsin hala rant muhabbetini kovalıyorsun!

tanım: olmamış olayı olmuş gibi başlık açan troll serzenişi!
  • bu kadar mı sıkıştınız la çomarlar?

artık yalan yanlış şeylerle bok atmaya çalışıyorsunuz.

şu başlığı açan ezik büyük ihtimalle silip kaçacak. böyle bunlar, göt göt işler yaparlar, yalan söylerler. yüreği yetiyorsa çıkıp video çeksin, "muhalif adaylar şu şu projeleri iptal edecek" desin. yemez. hani yüzünü görelim, kaynaklarını görelim. yok.

yemez çünkü taşşak yerine saman taşıyor bu cesaretsiz troller.
  • çok acınası bir manzaradır bu. zannediyorlar ki yapılan herşey yıkılacak, yakılacak ve imha edilecek.
    arkadaş kimsenin böyle bir niyeti yok, niyeti geçtim söylemi yok.

diyelim ki baban 2-3 ay evvel bir bina yaptı, sen binayı yıkar mısın veya yıkmayı planlar mısın? işte bu bahsettiğiniz olmayan ve asla olmayacak paralel evren senaryolarıda tıpkı bunun gibi. bu tespitler güldürüyor ama düşündürmüyor.

sanırım kişi herkesi kendi gibi bilirmiş atasözü fazla etki yapmış.