şükela:  tümü | bugün
82 entry daha
  • allah kendilerinden razı olsun , işlerini hakkiyla yapan nadir oluşumlardan.
    izmir depremindeki yoğun çabaları ayda bebeğin kurtulmasınada öncülük etmiş ,iyiki varsınız.
  • ayda gezgin'in kurtarılmasında kendilerinden çok kadıköy belediyesi'nin rolü vardır.
  • bir işin içinde para ve islamcılar varsa her türlü şüphe ve şaibe akabinde gelir.

önünde veya sonunda türk yargısının pençesinden kaçamayacak ve hesap verecek örgüt.
  • ayda gezgini düşürebilecek kadar tehlikeli hareket yapan gönüllüleri vardır. hususi olarak bu videoyu kestim varın siz yorımlayın. o çekiştirdiği eleman düşse ne olacaktı?

https://streamable.com/a5obp4

manisa itfaiyesindeki eleman da çok akıllı sayılmaz ama onun akılsızlığı ona kalsın sen onu yere sersen eline ne geçecek?
  • almanya'da gurbetçi çarpan bir dernekti. sonra alman hükümeti kapattı bunları.

not: türkiye'deki bizim onlarla alakamız yok diyor. ben zaten almanya'daki için yazdım bu yorumu.
  • bu güne kadar aşırı sevmezdim kendilerini,ayda kuzumdan dolayı sempatimi kazandılar
    edit:uzun sürmedi sempati sürem uyaran @10adimda12adim a teşekkürler,adamlar resmen enkaz alanında bile kamera kapmaca oynamışlar
  • evet ya, ayda'yı taşırkenki o kalabalık benim de aklıma takılmıştı, dikkatimi çekmişti. yani zaten ayda kaç kiloluk çocuk, onu taşırken bu kadar kalabalığa, bu kadar gürültüye ne gerek vardı diye düşünmüştüm. en sonunda, kadraja girme, göz önünde olma çabası diye yorumlamıştım. demek ki doğru tespitmiş. biz de müslümanız elhamdülilah, ama arkadaş kızı kurtarırken allahu ekber diye tekbirler getirmenin ne anlamı var? cihad mı yapıyoruz, savaşa mı gidiyoruz? tamam allah'a çok şükür kurtardınız ellerinize sağlık, ama bu bana reklam gibi, dikkat çekmek için yapılmış gibi geliyor. allah biliyor ya...
7 entry daha