şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle girmeye çalıştığımda antivirüsün malware uyarısı verdiği sözlük. sorun nedir acep?
  • am, got, meme, sik başlıklarını yasaklayarak kullanıcılarını büyük bir ahlaki çöküntüden kurtarmış müslüman sözlük!
    başlığını yasakladıkları şeyimle gülüyorum şu an.
  • siteye girdiğimde turkcell reklamıyla karşılayan sözlük. "turkcellilerin kafası rahat umre ziyaretinde sevdiklerinizden uzak kalmayın" şeklinde bir reklam.
  • www. yazmadan girilmeyen sözlük.

http://ihlsozluk.com/
    http://www.ihlsozluk.com/
  • bana yalnızca 2 saat dayanabilmiş sözlük.
  • adaletli, vicdanlı, inançlı olduğunu filan iddia eden bir grup insanın "burada küfür yok, burada atesit yok!" mottosuyla yola çıktığı fakat kendilerinden başka seslere tahammül edemedikleri sözlüğümsü platform.
  • buraya girdiğimde sinirleniyorum artık her seferinde. o kadar emek verdik zamanında yazdık şu bu. yavşağın teki çıkıyor kadınlara dil uzatıyor olimpiyatlarda yarışıyor diye, diğer bir yavşak çıkıyor, aslı çakır alptekini izlerken gözleri dolduğunu söyleyen adamı fasıklıkla suçluyor. bir diğeri kadın düşmanı.

yemin ediyorum bunlar yüzünden dine ait her şeyden soğudum. önüne geleni tekfir eden, hayata tamamen yabancı, gelenek gelenek diye bir zırva tutturmuş kötü insanlar var burada.

zaten bir zamanlar sahibi olan mechul-x'in sözlükteki haklarının çoğunu devrettiğini duydum. akıl sahibi yazarların %90'ı bu zilletle uğraşmamak için sözlükte ya hiç yazmıyor ya da çok nadir uğruyor.

allah insanları yobaz müslümanlardan korusun. tek diyeceğim bu.
  • "ekşi sözlük yönetimi çok yanlı, kafasını estiğini sözlükten uçuruyor" diyen moderatörlerin, kafasını estiğini uçurduğu sözlük. * *
  • bugün star açık görüş ekinde selman bayer'in hakkında bir makale yazdığı sözlük.

islamcılıkla ihl sözlük arasında bir korelasyon kurmaya çalışmış ama başaramamış.

zaten başarsaydı, haklarında böyle bir yazı çıktığından sözlükteki elemanların haberi olurdu.

baksana ekşi sözlük'ten copy paste yaptıktan sonra başörtü ölçüsü tartışıp, baasçılıktan başka bir şey yapmıyorlar.

edit1: tanırım iyi sözlüktür.
  • (bkz: şaka maka koca ihl sözlük te 28 kişi kalması) diye bir başlık gördüm bunlarda bugün. girdim başlığa baktım doğruymuş, gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap