• gerçekte var olan, tanıtımcılar aracılığıyla satılan, halı yıkama makinesine benzeyen alet. elektrik süpürgesinden tek farkı tozları toz torbasına değil su dolu bi bölüme toplamasıdır. böylece daha hijenik bi ortam yarattığına inanılır. bu aletle halı ve koltuk yıkanır, halılar döverek süpülür- böyle deniyor- hatta kurban bile şişirilir -borusu ters yöne takılarak-.*robot olmasa da baya işe yarayabilir. fakat fiyatı el yakabilir. ayrıca tanıtımcılar alacak durumda olduğunuzu anlarlarsa bunu satabilmek için kapınızın önünde kamp bile kurabilirler.
  • rainbow temizlik robotunun başarısız bir taklidi. 1500 ytl civarında satılırken rainbowun fiyatı 3500ytl civarlarında gezinmekte. pahalı olan iyidir düsturundan yola çıkmak değil ama deneyince görülüyor ki her an bir yeri bozuluyor. kazma gibi halı tepen ucu dar yerlere, kısa halılara ulaşamıyor.
  • gerçekten kasarsanız 1 ayda toz bırakmaz evde, lakin kas geliştirme aletleri gibi ilk günler coşulup sonra nadiren kullanılacağına inanıyorum. aynı zamanda temizlik hastalarının da kocasıdır bu tür robotlar.
  • bu robot - ki tam adı "aura cleanmax temizlik robotu"dur- ihlas armutlu tatil köyü'nden devremülk alanlara hediye edilmektedir. rainbow'un birçok taklidinden biridir.
    bir satış temsilcisinin belirttiği kadarıyla özellikleri şu şekilde imiş(imla hataları kendisine ait):
    "aura cleanmax dijital temizlik ve sağlik robotu:su filtrali ve hazneli calısan havayı filtre edebilen yastık minder gibi esyalarınızın içini acmadan temizleyebilen,klima,parfümleme aspiratör,vakumlama özellığine sahip aynı zamanda halı yıkaması bulunan temizlik ve sağlık robotudur. astim bronsit nefes darligi ve alerjik hastalilarin doktor tavsiyelidir taktir edersinizki elektirikli süpürgelerimiz disariya toz atiyor ve bundan dolayi da evlerde tozlar azalmiyor bununla beraber ev hanimlari sürekli sekilde televizyon,vitrin sehpalardan toz aliyorlar temizlik ve saglik robotumuz su hazneli oldugu için her seyi suya hapsediyor ve kalici bir temizlik sagliyor ayrica uzaktan kumandali olup türk malidir servis aği yaygin müşteri fabrika hatasi aranmaksizin 3 yil bedava garanti 10 yil parca garantisi vardir"
  • kendi bağlı şirketlerin birinde bünyesindeki insanların satın almak zorunda bırakıldıkları aylarca taksit ödemekte oldukları ev aleti*.
  • 3 yıl önce aldığımız ürün.biz yaparken tam anlamıyla bok kokuyo ama annemler yaparken hoş parfümü kokuyo.e ayni parfümden bende koyuyorum niye olmuyo.
  • 10 yıldan fazla bir süre önce aldığımız alettir. bugün bozuldu lan bu, yıkıldım darmadağın oldum. evde toz bırakmayan, arabada detaylı temizliğe daldığım bir aletti. darmadağın ettin beni cleanmax! tamirine 250 lira istediler, motoru değişecekmiş. zalımsın aura, zalımsız cleanmax
  • ciddi ciddi tv kanallarında reklamı dönen 90 model koca elektrik süpürgesi modeli.

yabancıları geçtim yerli firmalar bile el kadar şarjlı süpürgeler yapmış, akıllı süpürgeler her yerde. bu adamlar şu alet için reklama üşenmemiş para harcamışlar.
  • 12k fiyat çekilen süpürge.
    bize de geldiler bugün. yanlarına sonradan gittim. evdeki electrolux c9 süpürgenin tüm tozu geri havaya attığını falan söylediler.

getirdikleri süpürge 900w, borunun ucundaki başlık 150w. bizim süpürge 500w.
    çekiş gücünde öyle aman aman bir fark yok aslında. asıl olayı başlıkta. "dövdüğü" için daha diplerde kalan tozları da alabiliyor. ama o tozlar zaten dipte duruyor normal süpürge alamıyorken onu ordan çıkarmaya ihtiyaç var mı bilemedim. evde yürüdük diye çıkıp da "ağzımıza girecek" değil ya.
    sonra tuz istediler, kadın halıya bir avuç tuzu eliyle iyice yedirdi. bizim süpürgeyle ben süpürdüm, çekerken tuzun çarpma sesini duyuyordum. bitince getirdikleri süpürgeye geçtim, onunla da süpürdüm aynı yeri yaklaşık aynı süre. su haznesinin üstüne çekilen tuzu görmemiz için koydukları kumaşın üstüne 1 çay kaşığından az tuz çekmişti. baya toz vardı ama aynı yeri süpürmeme rağmen. tuz etkilemedi ama toz etkiledi.
    bizim süprüge diğerine göre çok sessiz.

bir ihtiyaç üretip sonra da çok yüksek fiyattan satıyorlar. ben etkilendim mi? evet ama turbo başlıklı diğer süpürgelerden daha iyi diyemem. özellikle bu fiyatta.
    12 bin tl'ye çıkana kadar diğer tüm markaların kablolu süpürgelerde en yüksek fiyatlı modellerini alabiliyorsunuz.

süpürgenin fiyatı çok olduğu için almayacağımızı söylediğimizde su arıtıcısı satmaya çalıştılar, önce suyun tds'sini ölçtüker 130 küsür çıktı, bunun 16-20 arasında olması gerektiğini söylediler. halbuki 500 ppm'e kadar tds kabul edilebilir. 50 den aşağısı da yeterince mineralli değil. üstüne ben bu ne değeri diyince ph dediler, ph en fazla 14,15 olur diyince de kaynattılar. sonra çeşme suyumuzu demir(fe) elektrotla elektroliz edip demirden çıkan pas sanki bizim suyumuzdaymış gibi gösterdiler. bildiğimiz ters ozmos su arıtma cihazını farklı bir şeymiş gibi tanıttılar. onu da almadık gittiler. hayırlı işler
hesabın var mı? giriş yap