şükela:  tümü | bugün
  • ıhs telekom 1999 yılından beri alan adı - domain tescili, web hosting, linux hosting, asp hosting , windows hosting hizmeti vermektedir. ekşi sözlükte başlığının eksik olduğunu düşünüp açtım. daha ergenlik döneminde ailemin kredi kartlarını kullanarak domain almışlığım vardır. hala ihs telekomu kullanıyorum. araştırma yapanlara şiddetle tavsiye ederim.

not: bu başlık için para alınmamıştır. ihs yetkilisi kupon ateşlerse fena olmaz. :)
  • hakkında bir entry görünce çok şaşırdım. bu islerde uzman olmasam da domain alışverislerini hep burdan yaparım. destek konusunda hep yardımcı oldular. diger firmalar whois bilgilerini gizlemek icin dahi ucret talep ederken ihs bu islemi ücret talep etmeden dakikalar icinde halletmisti. bu yüzden gözdemdir.
  • yaklaşık 3 yıldır kendilerinden host,domain vs. satın alıyorum. eskiden destek mesajlarıma biraz geç cevap veriyorlardı ama bugün farkettim onu da hızlandırmışlar galiba. kendilerinden memnunum. özellikleri fiyatları uygun.
  • isimtescil.net'den buraya taşınmayı düşündüğüm firma
  • 2002 yılından beri kullandığım, hiçbir sorun yaşamadığım hosting ve domain şirketi.

alışmışız sorun çıkartan, ilgilenmeyen, sorun çözmeyen abonesi/üyesi olmamıza rağmen arayıp paket satmaya çalışan şirketlere...
    böyle güzel çalışan şirketlere insan hayret ediyor. *

(bkz: ihs)
    web sitesi

edit : bir kez daha hayran kaldım. 1 saat önce başvurduğum online destek talebime 1 saat dolmadan yanıt geldi ve sorunum çözüldü. kocaman öpüyorum buradan. harikasınız. lütfen hep böyle kalın.*