• 2002 yılından beri kullandığım, hiçbir sorun yaşamadığım hosting ve domain şirketi.

alışmışız sorun çıkartan, ilgilenmeyen, sorun çözmeyen abonesi/üyesi olmamıza rağmen arayıp paket satmaya çalışan şirketlere...
    böyle güzel çalışan şirketlere insan hayret ediyor. *

(bkz: ihs)
    web sitesi

edit : bir kez daha hayran kaldım. 1 saat önce başvurduğum online destek talebime 1 saat dolmadan yanıt geldi ve sorunum çözüldü. kocaman öpüyorum buradan. harikasınız. lütfen hep böyle kalın.*
  • 10+ yıldır sülalece yaptığımız hiçbir alışverişte ve sağladığı hiçbir hizmette pişmanlık yaşatmadı. en çok da 365/24 hızlı dönüş yapan destek birimine hayranım. servisleri kusursuz, fiyatları makul diyebilirim. her alışverişte %5 ihs para veriyor ki bence bu oran gereksiz derecede mükemmel.

müşteri maillerini satma çirkefliğine girişeceklerini sanmıyorum. spam maillerden bir süre ben de muzdarip oldum ama sonradan barındırdığım cms'lerde patlak olduğunu fark ettim. (oradaki formlara da ihs kayıt mailimi girmişim ki aslında tehlikeli bir hareket) spam yağmuru böyle bir sebepten de olabilir.
  • domain adreslerini nereden tedarik ediyorlar bilmiyorum fakat tedarikçileri veya kendileri kullanıcıların domain almak için kullandıkları e-posta adreslerini satıyor bu sağlayıcının.

ben yandım siz yanmayın diye söylüyorum, e-posta kutuma günde 4-5 bazı günlerde 10'üzeri spam mail geliyor ve gönderen benim e-posta adresim olduğu için engellemek, kelime filtresi uygulamak vs işe yaramıyor.

kendilerine bu konuda bir şikayette bulunduğumuzda da olayın kendileri ile alakalı olmadığını, yapabilecekleri birşey olmadığını dile getirdiler.

doğru, kendilerinden domain ve host almak suretiyle hata yapan bizleriz.
  • hakkında bir entry görünce çok şaşırdım. bu islerde uzman olmasam da domain alışverislerini hep burdan yaparım. destek konusunda hep yardımcı oldular. diger firmalar whois bilgilerini gizlemek icin dahi ucret talep ederken ihs bu islemi ücret talep etmeden dakikalar icinde halletmisti. bu yüzden gözdemdir.
  • inanılmaz yavaş çalışan bir web sayfasına sahip firma.

internette 90'lar nostaljisi yaşamak isteyenler için tavsiye ederim zira ekranda bir değişiklik görebilmek için her tıklama sonrasında 4-5 saniye beklemeniz gerekiyor...
  • yaklaşık 3 yıldır kendilerinden host,domain vs. satın alıyorum. eskiden destek mesajlarıma biraz geç cevap veriyorlardı ama bugün farkettim onu da hızlandırmışlar galiba. kendilerinden memnunum. özellikleri fiyatları uygun.
  • (bkz: #156983670)
  • şimdiye kadar sorun yaşamadığım servis sağlayıcı, ben kendilerinden razıyım. kısmetse üşenmediğim bir gün tüm domainlerimi buraya transfer edeceğim bakalım.
  • belgeli alan adı almam gerekiyordu, 1 hafta başka bir şirkette bekledim, olmadı, oyaladılar, ihs 2 günde aldı, belki şanstır ama çok memnun oldum ilgilerinden

(bu gerçekten bir reklam değil)
  • hosting hizmeti aldık. daha 1 dk sonra hesabı duraklatmışlar. sen o kadar firmayı araştır. sonra tamam buldum artık derken birde bununla uğraş. neden, nasıl v.b olmadan direk engellemek doğru bulmuyorum. birde çağrı merkezini ben arayacakmışım. beni perişan etmeye ne hakkın var senin. daha kullanmadan sıkıntı yaşadım. dur bakalım kullanınca neler olacak. ben perişan oldum size de olmak isterseniz.
hesabın var mı? giriş yap