• i. saymaz: darbeyi haber alamayan yetkililerden en azından biri istifa etmeliydi.

i. aktaş: o zaman yalan yanlış haber yapan gazeteciler de istifa etsin.

i. saymaz: o zaman yandaş medyada gazeteci kalmazdı.

bu akşam yediği ayarları sayamadım. ismail saymaz cevap verdikçe ben bu adamın yerine utanıyorum.
  • kıtlıklar içinde yetim olarak büyümüş,

ömrünün üçte ikisini üniforma altında ve o cepheden bu cepheye, kuzey afrika'dan kafkaslar'a, suriye'den çanakkale'ye kelle koltukta çarpışa çarpışa geçirmiş,

muzaffer bir mareşal ve yeni devletin kurucusu iken amcaoğlu gümrük memurluğu, dayısı demiryolu istasyon şefliği yapan

"benim mirasım bilimdir, dogmaları takip etmeyin, yol göstericiniz akıl olsun, bilim olsun" diyen bir adama "elit", "elitist" diyebilmiştir.
  • "bilim mi kaldi dünyada. bilim yok artik. senin modern jakoben bilim dediğin şey bitti" dedi mağarasına güneş doğmamış insan; uydu üzerinden tüm dünyaya hd yayın yapan kanalın canlı yayınında. sonra da akıllı telefonundan twitter' a göz attı.
  • suruçta ölen gençlerimiz için yasadışı örgüt üyesi diyebilen akp yandaşı
  • ''cumhuriyet ideolojisi devleti ele geçirmiştir'' şeklinde bir cümle çıkarttı az önce. sonrasında kıvırdı baya ama tarihe not düşülsün. ülke insanını bölmek konusunda hala ısrarcı heral. ''cumhuriyet vatandaşları vergiye bağladı başka da bir şey yapmadı'' da dedi. ilginç bir kafa. bu insanların artık tv ekranlarına çıkartılmaması lazım.
  • ilk defa görüyorum bu adamı. ne kadar iğrençmiş. trt konusunda iyice sıvıyor şu anda.
  • ismail saymaz an itibari ile eline vermekte. öyle bakıyor, kaldı, liseli gibi lan herif.

bu ne lan?
  • gecenin cnn türk yayınında hdp'nin 7 haziran 2015 seçimlerinde aldığı oyu erdoğan'a borçlu olduğunu söyleyen yancı. ileri gidiyor ve ekliyor "kürtler, kıyamet kopana kadar akp'ye şükretmeliler.."

(bkz: kaybedenlerin sözleri)
  • bu adamın zihniyeti var oldukça türkiye'de iç savaş kaçınılmazdır. zira bu zihniyetin derdi cumhuriyet ve laikliktir. türkiye'nin önündeki en büyük bölünme tehlikesi bu zihniyettir.

eğer bölüneceksek, bu adamın temsil ettiği zihniyet yüzünden bölüneceğiz.
  • milletin vergileriyle yayın yapan trt'yle özel tv kuruluşlarının yayınlarını kıyaslayıp trt'nin muhalefete hiç yer vermeyişini savunmaya çalışan aktroll. kendisinin yüzüne erdoğan'ın halk onayının %38'e düştüğünü gösteren anket sonuçları vurulduğunda hala %50lerden bahsedecek kadar da yüzsüzdür. hatta az önce %40'a düşmüş akp'nin de %44 aldığını ima eden bir cümle kurdu. öyle böyle troll değil, yemişi fazla gelmiş bunun. şu anda cnn türk'te dört koldan dövüyorlar kendisini.
hesabın var mı? giriş yap