şükela:  tümü | bugün soru sor
 • araya kaynayıp gitmese de; hayatla bu kadar mücadele eden, azimli ihsan'a yardım edilse ne iyi olur. ilgili videoyu izledikten sonra kendini anlatışına, aradığı huzura ve çabasına çok imrendim saygı duydum. dilerim mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar.

  edit: imla
 • epi topu bir banyo insaati icin ihtiyaci olan 10000 tl'nin toplanmasi icin baslatilan kampanyadir. tamahkar bir insan olduguna yurekten inandigim ihsan hala'nin bu kadarcik bir ihtiyacini karsilayamayacaksak ne ayip bize...
  keske daha fazla para kazanmasi icin de bir destek atabilsek, belki daha cok sayida tavuk, daha buyuk bir bahce... ne bileyim, koyde yapilabilecek birseyler iste. zira koyde olmayi/kalmayi istedigini soylemisti belgeselinde, baska bir yere gitmek istemiyor. hadi be dostlar, bu kadar zor olmamali 10 bin tl toplamak...
 • 160 tavuğu ölmüş, temizliğe gittiği yan komşuları izmir'e taşınmış, çalıştığı restoran kapanmış... şu an oldukça zor durumda olduğunu biliyorum ama nasıl yardım edebileceğimi bilemiyorum. tekrar bir kampanya başlatılsa, esaslı bir destek kampanyası yapılsa ya a dostlar.

  23 mayıs 2017 tarihli haber: http://www.hurriyet.com.tr/…icin-direniyor-40466944
 • desteklenmesi ve duyurulması gerektiğini düşündüğüm kampanya. halanın duru bakışları solmasın be, bir güzellik de mutlu kalsın.
 • önceki girdilerde link verilen bağış kampanyası sona ermiş. her kim ihsan halaya ulaşacak bir iban numarası yazarsa saçına kelebekler konsun, akşamı sürprizlerle dolsun.

  süslenmeyi seviyormuş ihsan hala, ona bir kozmetik paketi kargo ile göndermek istiyorum. adresini bilen yeşillendirsin.

  dünya senin gibi tatlış insanların yüzü suyu hörmetine dönüyor ihsan halam. bu dünyaya kattığın renklerden sakın utanma/vazgeçme.