şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle (bkz: genç kaynana şehvet uyandırır)

  ihsan şenocak genç kaynana şehvet uyandırır açıklamasının infial yaratması üzerine videolu cevap vermiş.
  link
 • dinin hayatlarına karışmasına karşı çıkan, herşeyi kendilerine mübah gören dindüşmanı sapık zihniyet sözde namus üzerinden saldırıyormuş. karısını soyup millete takdim eden, başkasının karısıyla yatıp kalkmayı ilericilik gören bu zihniyete cevapmış.
  http://www.ihvanlar.net/…-saldiranlara-cevap-verdi/
 • karısını soyup millete takdim eden birileri varsa, onlar cennet vaadi ile şeyhinin koynuna kendi eliyle sokanlardan başkası değildir.

  tanım: giriş cümlesini okuduktan sonra izlemediğim cevaptır.
 • (bkz: #74109317)
 • izlemeye bile gerek yok ya adam utanmadan bir de ettiği ayıbın savunmasını yapıyor. hayatta bu dinciler kadar ahlaksız, sapık, içindeki kötülüğü bu kadar cevval bir şekilde savunmayı bir nebze bile utanmadan kendinde hak gören bir güruh tanımadım bu dünyada. küçük çocuklara kız erkek demeden sarkıntılık etmek bunlarda, gelinine, kızına, kaynanasına sehvet duymak bunlarda. ahlaksızlıklarına din kisvesi altında sebep bulmakta üstlerine yok. islam ananeleri de ellerine yeterli dayanak veriyor sonuçta. kırk yıl düşünse laik, çağdaş bir bireyin aklından geçmeyeceği sapık düşünceleri bünyesinde barındırıyor adamlar. zihinlerindeki tüm pisliği kendileri gibi olmayan insanlara yamamaya çalışarak hayata tutunuyorlar yoksa bu utançla yaşayamayacaklarını biliyorlar. iyi yanı bunlar konuştukça halk daha fazla aydınlanıyor. dinin ne olduğu hakkında daha da bilinçleniyor. ateizmin , deizmin gönüllü propagandasını yapıyorlar haberleri yok. tek başlarına ülkedeki ateist nüfusunu arttırdı şerefsizler.
 • canım hocam buradaki zıpçıktılar senin ne dediğini dinlemiyorlar ki bunlara cevap veriyorsun. güzin abla konuyu irdeleyince toplumsal oluyor ancak islam aliminin görüşü belirtildiğinde rerörö.
  derdi allah aşkı olmayanların sallamaya devam edecekleri mesele üzerine verilmiş cevap.
 • (bkz: kaynana ile sevismek)su baslik muhterem cok ahlakli eksi sozluk yazarlari tarafindan acilmis. buyrun hayrini gorun.

  sanki kaynanasi ile iliskisi olan dunyada hic insan yokmus gibi (turkiye de dahil), sanki bu konu amerikan filimlerinde, dizilerde gosterilmiyormus gibi, bu konu ile ilgili insanlari uyarmak icin, onlem almak icin verilmis bir fetva batiyor degil mi size?