• survivor kızlar erkekler'i izleme sebebimdir. hayır, kendim için birşey istiyorsam namerdim. her hafta, acaba bu hafta başak'la birbirlerine aşık olduklarını gösteren bir ipucu yakalayabilecek miyim diye merakla hafiyeye bağlıyorum. sakallara boğulmuş hali hafiften eddie vedder'ı anımsatıyor ayrıca.
  • (bkz: otur sıfır)
  • survivor kızlar erkekler adlı yarışmanın en düzgün karakterli insanıdır. ayrıca aklı, mantığı ve sporcu kimliğiyle yarışmayı yani 500 bin lirayı en çok hakeden insandır kendisi.

zamanın ötesinden edit: yukarıda dediklerimin aksini iddia eden herkesle tartışabilirim. tekrarlıyorum survivor adlı yarışmanın en karakterli ve sportif insanıdır.
  • böyle mantıklı insan, temiz aile çocuğu büyüklerine saygılı küçüklerine sevgili insan edalarıyla falan gıcık bi insan olan fakat sergilediği mükemmele yakın vücuduyla bir süre daha survivorda salınmaya devam etmesi gereken şahsiyet.
  • survivor'a katıldığı süre içerisinde 15.5 kg vermiş kişi.
  • sinsiliğin strateji gölgesinde servis edilen hali..
  • bir genç kızı, üstelik de doğum gününde, tek başına bir adada bırakabilecek karakterdeki şahsiyet.
  • bir genç kızı, üstelik doğum gününde, tek başına bir adada bırakabilecek karakterdeki bir şahsiyettir ;ancak aynı zamanda bu yaptığının yanlış olduğunu defalarca vurgulayarak özür dileyebilecek de bir şahsiyettir. adam bu adadaki en büyük pişmanlığım diye bağırıyor. ayrıca ister götürür ister götürmez merve değil miydi ben bunlarla sözleşmiş miydim? istediğimi yazarım diyen. ee güzel kardeşlerim ihsan sözleşme mi imzaladı adada bayanı tek başına bırakmayacağına dair. bu şartları kabul edemeyecek insanın ,erkek olsun kız olsun, orada işi ne. ister doğum günü olsun ister başka birşeyi olsun. sen orada gizlice ve sinsice çocuğun ilgi duyduğu kızı göndert sonra da yok efendim doğum günümde adada bıraktılar beni vs. ha kişisel görüşüm de hayvanlık olduğu yönünde ama zaten ihsan'da kabul etti.
  • sakalları yüzünden atınca altından harun tan çıkmış.
  • survivor kızlar erkekler'in şampiyonluğunu en hakeden ismi olarak görünmesine rağmen, yok halk oyu, yok seyirci oyu vs. gibi abuk nedenler yüzünden kaybetmiştir.
hesabın var mı? giriş yap