şükela:  tümü | bugün
 • mustafa sandal olduğunu sandığım birinin söylediği şarkı.
 • içlerinden sadece herhangi bir tanesi olduğumuzu idrak edince zayıf düşmemize, küçülmemize veya hırçınlaşmamıza yol açabilen sonsuzluk denizi.
 • kenan doğulu'nun bilindik&sevildik sarkılarını en baba caz müzisyenleriyle yeniden yorumlayıp toparladıgı albumun adı.. kenan bey'in sadece buçuk'lu albümlerini sevenlere ilaç gibi gelecektir eminim, lakin teaser vs hak getire.. mayıs sonuna kadar beklememiz gerekecekmiş.
 • çok kuvvetli bi ihtimal üzerine oynuyorum. tutarsa sizi bilgilendireceğim.
 • kenan dogulu'nun son albumu. klasiklesmis bir takim sarkilarinin tekrar duzenlenerek caz kivaminda calinmis hallerini icerecektir. su anda sadece albumle ayni adi tasiyan ihtimaller adli sarki yayinlanmistir apple music'te, albumun ise 24 haziran 2016'da cikmasinin beklendigi notu eklenmistir.
  yayinlanan sarki bana gore gayet basarili, albumden de beklentim oldukca yuksek bu yuzden. zaten calan abiler ferit odman, ercument orkut, engin recepogullari , ozan musluoglu falan olunca ortaya cok güzel birsey cikmamasi soz konusu olamazdi da. heyecanla bekliyoruz. ellerine saglik simdiden herkesin.

  edit: cikti, acin acin dinleyin, boyle olumcul antalya sicaginda naneli limonata icmek gibi, buz eskisehir ayazinda sicacik kahve icmek gibi, pek güzel.
 • kenan doğulu'nun yeni albümüdür. 25 haziran 2016'daki harbiye açıkhava konserinde dinlediğimiz kadarıyla çok kaliteli bir çalışma olmuş gerçekten.
 • harika bir kenan doğulu albümü. bugün ilk kez dinledim ve ilk başta neler oluyor derken sonlara doğru hastası oldum.

  ayrıca insanın aklına deli sorular getiriyor; eğer bu parçalar ilk kez bu formda piyasaya çıksaydı bu kadar tutar mıydı diye? en azından pop müzik dinleyicisinin kulağını geliştirecek türkiye'de yapılan ender işlerden birisi. tamda yeni neler var diyip yabancı ile türk pop müzik rayının iyice açıldığına şahit olduğum ve kederlendiğim şu günlerde süper bir cevap oldu. kenan doğulu'dan çıkması şaşırtmadı tabii. cıs tak cıs tak nereye kadar değil mi?

  not: kusura bakmasınlar her şey mükemmel değil tabii, biraz "apartasyon" var ama buna da şükür. belki sound'u beğenip est'yi falan keşfeden çıkar. bu da olumlu.
 • dün gece tüm harbiye'yi kendinden geçiren albüm. kenan doğulu şimdiye kadarki kredisini kullanıp müziğe abanmış meğer bizim kenan adammış.
 • spotifya düşmüş, dinledik. en başta "kenan'a tribute albüm mü yapmışlar" diye düşündüğümü itiraf etmeliyim, değilmiş, cazcı abiler işe el atıp ortaya çok güzel müzikler çıkartmışlar meğerse. sanki biraz da kenan'ın şarkı söyleyişine el atsalarmış, şarkıların eski vokalinin arkasına süper müzikler koyulmuş gibi geldi bana.

  yine de çok güzel albüm, hayatımda hiç bu kadar uzun süre kesintisiz bir şekilde kenan dinlememiştim.