şükela:  tümü | bugün
  • kaşla göz arasında dergisinin ikinci sayısını çıkarmış mekan.
  • çayı çorbası ucuz, muhabbeti tütünü bol, kitaplarla ve kitap gibi adamlarla dolu nezih mekan. kızlı erkekli filan gelen yok, gürültü yok, kasıntı tipler yok, can sıkıcı geveze boş beleş adamlar yok. ne mekan gibi acayip tiplerle dolu ne de kurtuba gibi sabah gazetesi tadında. daha ne olsun.
  • en kısa zamanda istanbul'a bir şubesini açmasını dilediğimiz hatta emrettiğimiz kitabevi. bu şehrin ihtiyar kitabevi gibi sahici ve samimi mekanlara ihtiyacı var. yetkililere duyurulur...
  • boşnak kahvesi içebileceğiniz mekan...
    sade kahvenin bana hatırlattıklarını hatırlatması pahasına sürekli gidip içesim var.
    sırf bu yüzden ankara'da kalasım var.
  • hayatımda gittim en sıcak mekanlar içerisinde ilk 3'e girmiş olan mekan. sırf merakımdan, dün gidip çayımı içip, kitabımı aldığım mekan. çok beğendiğim mekan. mekan!
  • ankara'nın samimi, sıcak mekanlarından. ebubekir kurban ile burada tanışmış ve hakan albayrakla tanıştırma sözü almıştım. henüz nasip olmadı ama o söz aklımda ebubekir bey.*
  • ataç 1 sokakta olduğu bilgisini verelim.
    ibrahim çolak abimiz tarafından idare edilir, o yoksa fatih kutan oradadır.
    kapanmasın, kapattırmayalım, kitaplarımızı oradan alalım.
  • bugün kitap alırken hoş bir rastlantı sonucu şaban abak'la tanışmama vesile olan kitabevi. çok sıcak bir ortamı olduğunu tekrar belirtmeme gerek yok sanırım. bu arada yeniden bir %50 indirim var ibrahim abi bir hafta kadar daha sürecek dedi. kaçırmayın!
  • bir türlü fırsat bulup gidemediğim mekân. daha doğrusu parasızlıktan mütevellit, eli boş çıkmamak için gitmeyi ertelediğim mekân. bu arada kafenin sahibi ibrahim çolak ağabeyin sıkı, kıvrak bir kalemi var. eh, kitap çıkarmasını bekliyoruz elbet kendisinden...