şükela:  tümü | bugün
  • en çok da bu şizofren beyinsizler yüzünden battığımıza üzülüyorum. şizofrenik nöbetlerini de allah-u ekber, la tahzen...., nidalarıyla süsleyip millete yutturmaları beni kahrediyor. birileri bu salaklara doları millet alıyor diye yükselmediğini izah etsin lütfen.

ben videonun tamamını izleme işkencesine dayanamadım
  • dolar alanlara vatan haini demiş.
  • (bkz: stop making stupid people famous)

diğerleri gibi, kesin darbedir bu da...

ne istediler de vermedik diyip hepsini hapse attınız.
    merkez bankası bağımsız olmazsa kaos çıkar dedik, dikkate almadınız.
    eleştiren herkesi ötekileştirdiniz, hapse attırdınız.
    ülkenin tüm parasını betona yatırdınız, vergilerimiz dahil.
    ülkede beton dikecek yer kalmadı, afalladınız.

hepsi birer darbe oldu sizin gözünüzde;
    fetö darbesi
    ekonomik darbe
    gezi darbesi
    faiz darbesi

ama hiç cehalet darbesi ve beton darbesinden bahsetmiyorsunuz ne hikmetse.
  • kesin kullandığı telefon iphone'dur ve asla yabancıların malını kullanmayacağız diyen bir adet "aptal" barındıran eski fetöcü.

yıllarca samanyolu tv'de sunuculuk yapan kadın değil mi bu ? yalakalıkta üzerine yoktur bu ve bunun gibilerin. öyle baş kapatmakla, allah, peygamber demekle olmuyor bu işler. haysiyetsizler ..
  • tanım: kim olduğunu bilmediğim bir teyze çığırışıdır.

bakın ömrüm boyunca bir şeyler ürettim. saymadığım kadar çok alanda ihracat yaptım veya üretim yapanlarla ortak iş yapıp onların ürünlerini satmasını sağladım.

bu hükumet döneminde tanıdığım herkes battı. yıllarca düşük kur, yüksek faiz ile üreten adamın canına okudular. gümrük duvarlarını kaldırıp hepimizi korumasız bıraktırlar. bizim burada maliyetimizin yarısına çin'den gelen ürünler ülkeyi işgal etti. üreticiler de ya inşaata girişti ya da ithalata yöneldi.

şimdi gitsin bu teyze üretsin. ben şu anda bir konuda kendimi deli gibi geliştiriyorum ve önümüzdeki yıl yurt dışında bu dalda firma açmayı düşünüyorum.

bunca yıl ülkeden dışarı çıkmamışım, salak gibi üretip ülkeme bir şey kazandırayım demişim benim ağzıma sıçılmış. gitsin bu teyze üretsin, ben artık yokum. akp'li olmadığım için yaptığım her işte bana köstek olunacağına sonuna kadar eminim.
  • dolarla yaptırdığı botokslar yüzünden suratı bazlamaya dönmüş heyecanlı bir kanal 7 kadın programı kadrolu ağlayıcısının isyanıdır.
  • ona çok güzel laflar hazırladığım, yüzündeki krem katmanını silebilirse, yüz yüze tartışmak istediğim teyze..

anadolu'yu dağ taş gezip, halkı döviz bozdurma konusunda uyarıyormuş kendileri. ismini her duyduğumda aklıma " ikbal dinlenme tesisleri" nin geldiği bu kadına yalnış yerlerde görev üstlendiğini belirtmek isterim.

köylüde, işçide, memurda, esnafta dolar euro ne gezsin? sen bence davet edildiğin o kalantor resepsiyon ve kokleyllerdeki zenginlere, very important person lara de o dediklerini. kendine piar yaptığı nasıl da belli oluyor. yatırımlarını nasıl değerlendiriyor acaba?
  • merak etme sıkmabaş !

senin patronların ve götünü yaladıkların dolar milyarderi zaten.

senin yağlı kemiğini eksik etmezler, yeter ki sen böyle yalamaya devam et...
  • yine vatan, millet, sakarya, allahu ekber ayağı. sikeyim sizin amerikanızı be yalaka troller. milleti kandıra kandıra ülkeyi mahvettiniz. düşün artık yakamızdan düşün. bıktık sizin gibileri görüp dinlemekten. allah bilir kaç doları, eurosu var cukkasında, çıkmış hikaye anlatıyor.