şükela:  tümü | bugün
  • ben afyon'da ortaokul okuyorken, ki 80lerin son yılları ve 90ların hemen başı gibi olsa gerek, ikbal lokantası vardı afyon'da. uzun çarşı'da, cadde üstündeydi.

hani şimdi bu bildiğimiz ikbal sucukları, tesisleri vesairesi var ya, onlar yoktu, bir tek bu lokanta vardı. yanındaki kasapta da sucuk satarlardı.
  • afyon'dan geciliyorsa, sehir icine girip biraz vakit kaybetmeyi goze alip, eski yerine gitmek iyi fikirdir. mekan ve yemekler bence cok guzel.
  • "afyon'un 88 yıllık lezzet durağı"

http://www.sabah.com.tr/…un_88_yillik_lezzet_duragi
  • ankara'da eskişehir yolu üzerinde açılan lokanta, lezzeti aynı mıdır bilemiyorum tabi.
  • yemeklerinin tuz oranı çok yüksektir. kesinlikle yenmemeli. insan sağlığına önem vermeyen lokantadır.
  • birkac yil önce gittigimde edindigim memnuniyetten sonra bugun afyon' dan gecerken rota degistirip tekrar ziyaret ettigim mekan. ancak bugün itibariyle menüdeki yemekleri karsilayamamalari, yemeklerin gec servis edilmesi ve de lezzetsizliginin yaninda bir lokantanin temizligi ile ilgili fikir vermesi acisindan tuvaletlerinin rezaletligi ile beni hayal kirikligiyla oradan ayrilmaya zorlamasi, bu mekana bir daha ugramayacak olmam icin yeterli sebepler zinciri olusturdu.
  • afyon'un dondurucu soğunda patatesli haşlaması,pilav üstü nohutu ve kaymaklı-şuruplu ayva tatlısı ile beni benden alan lokanta.lütfen dikkat restaurant değil,lokanta.
    ben bu mutluluk ve enerji ile saat 23:00'da aydın'dayım.
    edit:16 dakikalık kusur kadı oğlunda da olur:)
    edit 2:(bkz: evim evim güzel evim)
  • samsun piazzadaki restoranı gayet güzel ve temizdir fiyat olarak da uygundur. açık büfe salatbar beni benden almıştır.
  • adının eskiliğine ve basında yazılanlara inanılıp kesinlikle gidilmemesi gereken bir lokantadır. son derece pahalıdır. porsiyonları utanmasalar çay tabağında getirecekler. tipik kasaba tüccarı kafasıyla yönetilen müşterilerine saygı duymayan bir müessesedir.
  • yemekleri leziz sucuk markalı lokanta. afyon’daki şubesinde (ya da merkezinde??) yemek seçmek için gidip de seçemediğimde, keşke ortaya karışık diye bir seçenek olsa, hepsinden yemek istiyorum diye sesli düşünmüştüm, aşçı tabağı verelim size deyince çok sevindim. tuvaletleri kötü, yazın üst katta müşteri olmadığında klimaları çalıştırmadıkları için tuvalet yerine cehenneme gidiyorsunuz artı temiz görünmüyor.