• garanti bankasiyla kavgali firma.

zottiri bank'a bile 9 taksit yapan adamlar, garanti bankasi deyince sadece tek cekim diyor. arka planda neler yasandiysa artik.
  • küçükken buraya gitmekten nefret ederdim.uyuz ederdi bu mağaza beni.kendimi avutmak için de o küçük tahta kalemlerini alirdım
  • ankara şubesi kırıkkale'dedir.
  • konsept ve tasarım olarak hiç sevmediğim mobilya mağazası.

bir ampül almak içi bile girseniz belirlenen daracık yolda tek yön ilerleyip hiç ilginizi çekmeyen 45 tane bölümü gezmek zorunda bırakıldığınız, sürekli akan bir nehir gibi olduğundan durup incelemenin bile zor olduğu abuk bir mağaza tasarımına sahip mağazadır. bir şey almaya kalkarsanız da depodan gidip bulmanız, hamal gibi arabanıza taşımanız gerekir.

bir ikea alışverişi gidiş geliş en az yarım gününüze mal olur, muhtemelen tüm gününüzü alır. sırf bu nedenlerle boru gibi kargo parasına rağmen internetten sipariş veriyorum.
  • ikea şirketinin kurucusu ıngvar kamprad'ın nazi geçmişi olduğunu ve sadece sempatizan olarak kalmadığını gayet aktif olduğunu bir çok insanın bilmediğinden eminim.

bilmek neyi değiştirecek derseniz, hiçbirşeyi. lanet olası yerli mobilya magazalarında herseyde varak olduğu için hepimiz sike sike gidip alış veriş yapıyoruz.

ikea evimizin herşeyi.
  • domates kasasından bozma mobilya yapıyormuş hissi uyandıran dekorasyon ve mobilya sirketi.
    tek cezbedici yanı depolama konusunda iyi tasarımlara sahip olmaları ve kullanım rahatlığı sağlayan objelerin tasarım ve uygun fiyata ulaşılabilir olması.
  • yerleşim düzenleri ile kullanıcılarının bütün ürünleri* görmeden çıkmalarına izin vermek istemeyen isveç kökenli uluslararası mobilya mağazasıdır.
  • geçen hafta verdiğim siparişi 2 gün sonra adresime getiren firma. burda yazılanları okuyunca tereddüt etmiştim, ama korktuğum gibi olmadı. siparişim her zamankinden de hızlı elime geçti. belki tek bir ürün (çalışma sandalyesi) almamın etkisi de olmuştur, bilemiyorum altan.
    edit: yurtiçi kargo ile geldi gönderi.
  • bence alınan malın türüne ve taşınmasına gore taşıma ücreti almalılar,normalde millet yüksek meblağda alışveriş yapınca kargoyu bedava yapıyo,burdan aldıklarını da bırakmak istiyosun aldıkça aldığının yüzde 10 u kadar taşıma ücreti aldıkları için,1000 tl alışveriş yapıcakısn diye kargoya 100 tl verilirmi bide gerçekten sağlam getirip getirmicekleri belli olamayabiliyor,bunu değiştirmeleri gerektiğini düşünüyorum,hatta bence kargo için seçenek sunsunlar bizde ücretini de kargoyu da ona göre seçelim,bunun dışında maalesef ikeaya gidip gelmek genelde çok zor olduğu için ücrete rağmen internetten alıyoruz ve iliğimizi kemiğimizi ödüyoruz alacağımız bişey olduğu zaman.
  • 1950'den şimdiye kadar olan kataloglarını online olarak yayınlamış şirket.

https://ikeamuseum.com/sv/ikea-kataloger/
hesabın var mı? giriş yap