• açılış tarihi 7 haziran 2018 perşembe olarak belirlenen isveç menşeili mobilya ve ev dekorasyon mağazası. agora avm'nin ikinci etabı bünyesinde olacağı söyleniyor.
  • açılış tarihi 7 haziran 2018. ilk 2-3 hafta sanırım orayı yıkacaklar.
  • 7 haziranda zebellah gibi bir kalabalıkla açılışı yapmış mağaza. 25 m2 evlerin her metrekaresinde bir insan vardı. sürekli bir güruhla yürüdük, ürünleri inceledik, alabildiğimizi aldık.
  • türkiye'de cari açığı artıran bir başka mağaza. burada satılan şeyleri bizim ülke üretemiyorsa dükkanı kapatalım
  • isveç köfte yemek için ayda bir uğradığım alışveriş merkezi.
    (bkz: adamlar yapmış be)
  • 2012 yılı aralık ayına kadar hizmete girmezse franchising bedeli neyse ödeyip aksu taraflarında açmayı planladığım dev mağazamsı.
  • yapı marketlerle kıyaslama yapan yazarı gördüğümüz ve onlara gitme mecburiyetini yok edemeyen, (el aletleri,hırdavatı, tesisatı mı var ikeanın) mobilya ağırlıklı, dekoratif ürünler satan mağazadır.
    sehire olan uzaklığı ve fiyatlarındaki yükseklik nedeniyle cok fazla tutmadı denebilir.

ayrıca cv formlarında referans bölümü bulunmayan, doldurulan ve yollanan cvlere de bakmadıklarına eminim, sen hem kariyere ilan ver hem de bir ton cvyi sallama. sendikalı yerde bile böyle işler dönüyor artık yuh be.
  • antalya'da banio, koçtaş, tekzen, bauhaus mecburiyetine son veren, iç dekor ile uğraşmayı sevenleri gelişiyle mutlu eden mağaza. ilk haftalardaki kalabalık yok yorumlarını duyunca ziyaret ettim. izmir ve ankara'daki sıradan bir gün kalabalığının antalya'da daha az olması ilginç geldi.
    kenardan isveç köftesini yiyip hızlıca tur atıp çıkarım derken kasaya nasıl oluyorsa yine torbaları doldurarak ulaştım ama ben bundan hep tuhaf bir mutluluk duymuşumdur.
  • açılış haziran 2018, az sabır ikea antalya
hesabın var mı? giriş yap